I-Hirschmann GRS103-6TX/4C-2HV-2S I-Switch Ephethwe
Incazelo emfushane:
I-Switch ye-Fast Ethernet/Gigabit Ethernet Industrial Workgroup Switch engu-26 port (ilungisiwe: 4 x GE, 6 x FE; nge-Media Modules 16 x FE), ephethwe, i-Software HiOS 2S, i-Store-and-Forward-Switching, i-Fanless Design, i-Reducant power supply
Imininingwane Yomkhiqizo
Amathegi Omkhiqizo
Usuku Lokuhweba
Umkhiqizoincazelo
| Igama: | GRS103-6TX/4C-2HV-2S |
| Inguqulo Yesofthiwe: | I-HiOS 09.4.01 |
| Uhlobo lwembobo kanye nobuningi: | Amachweba angu-26 esewonke, kufakwe ukulungiswa okungu-4 kwe-FE/GE TX/SFP kanye nokulungiswa okungu-6 kwe-FE TX; nge-Media Modules engu-16 kwe-FE |
Okuningi Izixhumi
| Ukuxhumana kokunikezwa kwamandla/isignali: | I-plug ye-IEC engu-2 x / 1 x i-plug-in terminal block, i-2-pin, i-output manual noma i-othomathikhi eshintshekayo (ubuningi be-1 A, 24 V DC bzw. 24 V AC) |
| Ukuphathwa Kwendawo Nokushintshwa Kwedivayisi: | I-USB-C |
Inethiwekhi usayizi - ubude of ikhebula
| Ipheya elisontiwe (TP): | 0-100 m |
| I-fibre yemodi eyodwa (SM) 9/125 µm: | I-Fast Ethernet: bheka i-SFP LWL module M-FAST SFP-SM/LC kanye ne-M-FAST SFP-SM+/LC; I-Gigabit Ethernet: bheka i-SFP LWL module M-SFP-LX/LC |
| I-fibre yemodi eyodwa (LH) 9/125 µm (i-transceiver yokuthutha isikhathi eside): | I-Fast Ethernet: bheka i-SFP LWL module M-FAST SFP-LH/LC; I-Gigabit Ethernet: bheka i-SFP LWL module M-SFP-LH/LC kanye ne-M-SFP-LH+/LC |
| I-Multimode fiber (MM) 50/125 µm: | I-Fast Ethernet: bheka i-SFP LWL module M-FAST SFP-MM/LC; I-Gigabit Ethernet: bheka i-SFP LWL module M-SFP-SX/LC kanye ne-M-SFP-LX/LC |
| I-fiber yemodi eminingi (MM) 62.5/125 µm: | I-Fast Ethernet: bheka i-SFP LWL module M-FAST SFP-MM/LC; I-Gigabit Ethernet: bheka i-SFP LWL module M-SFP-SX/LC kanye ne-M-SFP-LX/LC |
Inethiwekhi usayizi - ukucasuka
| I-topology yomugqa - / inkanyezi: | noma yikuphi |
Amandlaizidingo
| I-Voltage Yokusebenza: | 100 - 240 VAC, 47 - 63 Hz (okungadingeki) |
| Ukusetshenziswa kwamandla: | ubuningi obulindelekile obungu-13 W (ngaphandle kwamamojula emidiya) |
| Ukukhishwa kwamandla ku-BTU (IT)/h: | ubuningi obulindelekile obungu-44 (ngaphandle kwamamojula emidiya) |
Isofthiwe
| Ukucushwa: | Ukuhlehlisa Ukucushwa Okuzenzakalelayo (ukugoqa emuva), Ifayela Lokucushwa Elisekelwe Kumbhalo (XML), Ukucushwa kwesipele kuseva ekude lapho ulondoloza, Sula ukucushwa kodwa ugcine izilungiselelo ze-IP, Iklayenti le-BOOTP/DHCP Ngokucushwa Okuzenzakalelayo, Iseva ye-DHCP: nge-Port, Iseva ye-DHCP: Amachibi nge-VLAN, , I-HiDiscovery, I-DHCP Relay ene-Option 82, Usekelo Lokuphathwa kwe-USB-C, I-Command Line Interface (CLI), I-CLI Scripting, Ukuphathwa kweskripthi se-CLI phezu kwe-ENVM ekuqaleni, Usekelo lwe-MIB olugcwele, Usizo oluzwela umongo, Ukuphathwa okusekelwe ku-HTML5 |
| Ukuphepha: | Ukuphepha Kwechweba Okusekelwe ku-MAC, Ukulawulwa Kokufinyelela Okusekelwe Echwebeni nge-802.1X, i-VLAN Yesivakashi/engaqinisekisiwe, Iseva Yokuqinisekisa Ehlanganisiwe (IAS), Isabelo se-RADIUS VLAN, Ukuvimbela Ukwenqatshwa Kwesevisi, i-LDAP, i-ACL esekelwe ku-VLAN, i-ACL esekelwe ku-VLAN, i-ACL eyisisekelo, Ukufinyelela Ekuphathweni okuvinjelwe yi-VLAN, Isibonakaliso Sokuphepha Kwedivayisi, Umzila Wokuhlola, Ukungena Kwe-CLI, Ukuphathwa Kwesitifiketi se-HTTPS, Ukufinyelela Ekuphathweni Okuvinjelwe, Isibhengezo Sokusetshenziswa Okufanele, Inqubomgomo Yephasiwedi Elungisekayo, Inani Elilungisekayo Lemizamo Yokungena, Ukungena Kwe-SNMP, Amazinga Amalungelo Amaningi, Ukuphathwa Komsebenzisi Wendawo, Ukuqinisekiswa Okukude Nge-RADIUS, Ukukhiya I-Akhawunti Yomsebenzisi, Ukushintsha Iphasiwedi Ekungeneni Kokuqala |
| Ukuvumelanisa isikhathi: | Iwashi Lesikhathi Sangempela Elihlanganisiwe, Iklayenti le-SNTP, Iseva ye-SNTP |
| Amaphrofayili Ezimboni: | Iphrothokholi ye-IEC61850 (Iseva ye-MMS, Imodeli Yokushintsha), i-ModbusTCP |
| Okuhlukahlukene: | Ukuwela Ikhebula Ngesandla, Ukwehla Kwamandla Echwebeni |
I-Ambientizimo
| I-MTBF (i-Telecordia) Inkinga 3 ye-SR-332 @ 25°C: | 452 044 amahora |
| Izinga lokushisa lokusebenza: | -10-+60 °C |
| Izinga lokushisa lokugcina/lokuthutha: | -20-+70 °C |
| Umswakama ohlobene (ongavundisi): | 5-90% |
Okwemishini ukwakhiwa
| Ubukhulu (i-WxHxD): | 448 mm x 44 mm x 310 mm (ngaphandle kwebhulakhethi yokulungisa) |
| Isisindo: | cishe 3.85 kg |
| Ukufaka: | Ikhabhinethi yokulawula engu-19" |
| Isigaba sokuvikela: | I-IP20 |
Okwemishini ukuzinza
| Ukudlidliza kwe-IEC 60068-2-6: | 3.5 mm, 5 Hz – 8.4 Hz, imijikelezo eyi-10, i-octave eyi-1/min.; 1 g, 8.4 Hz-200 Hz, imijikelezo eyi-10, i-octave eyi-1/min. |
| I-IEC 60068-2-27 ukushaqeka: | 15 g, ubude be-11 ms, ama-shock angu-18 |
I-EMC ukuphazamiseka ukuzivikela komzimba
| I-EN 61000-4-2 ukukhishwa kwe-electrostatic (ESD): | Ukukhishwa kokuthintana okungu-6 kV, ukukhishwa komoya okungu-8 kV |
| I-EN 61000-4-3 insimu kagesi kagesi: | 20 V/m (80-2700 MHz), 10V/m (2.7-6 GHz); 1 kHz, 80% AM |
| I-EN 61000-4-4 esheshayo okuguqukayo (ukuqhuma): | Ulayini wamandla we-2 kV, ulayini wedatha we-2 kV |
| I-EN 61000-4-5 i-voltage yokwanda: | umugqa wamandla: 2 kV (umugqa/umhlaba), 1 kV (umugqa/umugqa); umugqa wedatha: 1 kV |
| I-EN 61000-4-6 Ukungavikeleki Okuqhutshwayo: | 3 V (10 kHz-150 kHz), 10 V (150 kHz-80 MHz) |
I-EMC kukhishwe ukuzivikela komzimba
| I-EN 55032: | Isigaba A se-EN 55032 |
| I-FCC CFR47 Ingxenye 15: | I-FCC 47CFR Ingxenye 15, Isigaba A |
Ukuvunyelwa
| Izinga Eliyisisekelo: | CE, FCC, EN61131 |
Izinhlobo
| Into # | Uhlobo |
| 942298003 | GRS103-6TX/4C-2HV-2S |
Amamodeli Atholakalayo Ochungechunge lwe-Hirschmann GRS103
GRS103-6TX/4C-1HV-2S
GRS103-6TX/4C-1HV-2A
GRS103-6TX/4C-2HV-2S
GRS103-6TX/4C-2HV-2A
GRS103-22TX/4C-1HV-2S
GRS103-22TX/4C-1HV-2A
GRS103-22TX/4C-2HV-2S
GRS103-22TX/4C-2HV-2A
Imikhiqizo ehlobene
-
I-Hirschmann SPIDER-SL-44-08T1999999TY9HHHH Ether...
Isingeniso I-Hirschmann SPIDER-SL-44-08T1999999TY9HHHH ayilawulwa, I-Industrial ETHERNET Rail Switch, idizayini engenafeni, imodi yokushintsha yokugcina kanye neyokudlulisela phambili, I-Gigabit Ethernet ephelele ene-PoE+, I-Gigabit Ethernet ephelele ene-PoE+ Incazelo yomkhiqizo Incazelo yomkhiqizo Incazelo Ayilawulwa, I-Industrial ETHERNET Rail Switch, engenafeni...
-
I-Hirschmann MIPP/AD/1L1P Modular Industrial Patc...
Incazelo Yomkhiqizo Umkhiqizo: MIPP/AD/1L1P Isilungisi: MIPP - Isilungisi Sephaneli Yesipikili Sezimboni Esihlanganisiwe Incazelo Yomkhiqizo Incazelo I-MIPP™ iyiphaneli yokuphelisa nokuvala yezimboni evumela izintambo ukuthi ziqedwe futhi zixhunywe emishinini esebenzayo njengezishintshi. Idizayini yayo eqinile ivikela ukuxhumana cishe kunoma yiluphi uhlelo lokusebenza lwezimboni. I-MIPP™ iza njenge-Fiber Splice Box, i-Copper Patch Panel, noma i-com...
-
I-Hirschmann M-SFP-LX+/LC SFP Transceiver
Usuku Lokuhweba Incazelo Yomkhiqizo Uhlobo: M-SFP-LX+/LC, I-SFP Transceiver Incazelo: I-SFP Fiberoptic Gigabit Ethernet Transceiver SM Inombolo Yengxenye: 942023001 Uhlobo lwembobo kanye nobuningi: 1 x 1000 Mbit/s enesixhumanisi se-LC Usayizi wenethiwekhi - ubude bekhebula I-fiber yemodi eyodwa (SM) 9/125 µm: 14 - 42 km (Isabelomali Sesixhumanisi ku-1310 nm = 5 - 20 dB; A = 0,4 dB/km; D = 3,5 ps/(nm*km)) Izidingo zamandla...
-
I-Hirschmann GRS1142-6T6ZSHH00Z9HHSE3AMR Shintsha
Umklamo oguquguqukayo noguquguqukayo wamaswitshi e-GREYHOUND 1040 wenza lokhu kube idivayisi yokuxhumana evikela ikusasa engaguquka kanye nomkhawulokudonsa wenethiwekhi yakho nezidingo zamandla. Ngokugxila ekutholakaleni kwenethiwekhi okuphezulu ngaphansi kwezimo ezinzima zezimboni, lawa maswitshi afaka izinsiza zamandla ezingashintshwa ensimini. Ngaphezu kwalokho, amamojula amabili emidiya akuvumela ukuthi ulungise inani lembobo yedivayisi kanye nohlobo - ngisho nokukunikeza ikhono lokusebenzisa i-GREYHOUND 1040 njenge-backbon...
-
I-Hirschmann RSP30-08033O6TT-SKKV9HSE2S Industria...
Incazelo Yomkhiqizo Incazelo Yomkhiqizo Incazelo I-Managed Industrial Switch ye-DIN Rail, umklamo ongena-fanless I-Fast Ethernet, uhlobo lwe-Gigabit uplink Inguqulo Yesofthiwe I-HiOS 10.0.00 Uhlobo lwe-port kanye nobuningi 11 Ama-port esewonke: 3 x SFP slots (100/1000 Mbit/s); 8x 10/100BASE TX / RJ45 Usayizi wenethiwekhi - ubude bekhebula I-Twisted pair (TP) 0-100 I-single mode fiber (SM) 9/125 µm bheka i-SFP fiber module M-SFP-xx ...
-
I-Hirschmann EAGLE20-0400999TT999SCCZ9HSEOP Umzila
Incazelo Yomkhiqizo Incazelo Yomkhiqizo Incazelo I-firewall yezimboni kanye ne-router yokuphepha, i-DIN rail efakwe, idizayini engenamoya. Uhlobo lwe-Ethernet olusheshayo. Uhlobo lwe-port kanye nobuningi ama-port angu-4 esewonke, Ama-Ports I-Ethernet Esheshayo: 4 x 10/100BASE TX / RJ45 Okuningi Izixhumi ze-interface V.24 1 x RJ11 socket SD-cards slot 1 x SD cardslot ukuxhuma i-adaptha yokucushwa okuzenzakalelayo ACA31 USB interface 1 x USB ukuxhuma i-adaptha yokucushwa okuzenzakalelayo A...


