Iswishi ye-Hirschmann GRS105-24TX/6SFP-1HV-2A
Incazelo emfushane:
Umklamo oguquguqukayo wamaswishi e-GREYHOUND 105/106 wenza lokhu kube idivayisi yokuxhumana evikela ikusasa engaguquka kanye nomkhawulokudonsa wenethiwekhi yakho nezidingo zamandla. Ngokugxila ekutholakaleni okuphezulu kwenethiwekhi ngaphansi kwezimo zezimboni, lawa maswishi akuvumela ukuthi ukhethe inani lembobo yedivayisi kanye nohlobo - ngisho nokukunikeza ikhono lokusebenzisa uchungechunge lwe-GREYHOUND 105/106 njengeswishi yomgogodla.
Imininingwane Yomkhiqizo
Amathegi Omkhiqizo
Usuku Lokuhweba
Umkhiqizo incazelo
| Uhlobo | GRS105-24TX/6SFP-1HV-2A (Ikhodi yomkhiqizo: GRS105-6F8T16TSG9Y9HHSE2A99XX.X.XX) |
| Incazelo | Uchungechunge lwe-GREYHOUND 105/106, i-Managed Industrial Switch, idizayini engenafeni, i-rack mount engu-19", ngokusho kwe-IEEE 802.3, i-6x1/2.5GE +8xGE +16xGE Design |
| Inguqulo Yesofthiwe | I-HiOS 9.4.01 |
| Inombolo Yengxenye | 942 287 001 |
| Uhlobo lwembobo kanye nobuningi | Amachweba angu-30 esewonke, i-slot ye-GE/2.5GE SFP engu-6x + amachweba angu-8x e-FE/GE TX + amachweba angu-16x e-FE/GE TX |
Okuningi Izixhumi
| Ukuxhumana kokunikezwa kwamandla/isignali | Okokufaka kokunikezwa kwamandla 1: Ipulaki ye-IEC, Ukuxhumana kwesignali: ibhulokhi yesiphetho sepulaki yamaphini amabili |
| Isikhala sekhadi le-SD | Isikhala sekhadi le-SD esingu-1 x sokuxhuma i-adaptha yokucushwa okuzenzakalelayo i-ACA31 |
| I-USB-C | 1 x USB-C (iklayenti) yokuphathwa kwendawo |
Inethiwekhi usayizi - ubude of ikhebulae
| Ipheya elisontiwe (TP) | 0-100 m |
| I-fibre yemodi eyodwa (SM) 9/125 µm | bheka amamojula e-SFP |
| I-fibre yemodi eyodwa (LH) 9/125 µm (i-transceiver yokuthutha isikhathi eside) | bheka amamojula e-SFP |
| I-fibre ye-Multimode (MM) 50/125 µm | bheka amamojula e-SFP |
| I-fibre yemodi eminingi (MM) 62.5/125 µm | bheka amamojula e-SFP |
Inethiwekhi usayizi - ukucasuka
| I-topology yomugqa - / inkanyezi | noma yikuphi |
Amandla izidingo
| I-Voltage Yokusebenza | Okokufaka kokunikezwa kwamandla 1: 110 - 240 VAC, 50 Hz - 60 Hz |
| Ukusetshenziswa kwamandla | Iyunithi eyisisekelo enokunikezwa kwamandla okukodwa okuphezulu. 35W |
| Ukukhishwa kwamandla ku-BTU (IT)/h | ubuningi obungu-120 |
Isofthiwe
|
Ukushintsha | Ukufunda kwe-VLAN okuzimele, Ukuguga Okusheshayo, Ukufakwa Kwekheli Eliqinile le-Unicast/Ama-Multicast, Ukubekwa Kwe-QoS / Ukubekwa Kwe-Port Prioritit (802.1D/p), Ukubekwa Kwe-TOS/DSCP Prioritit, Imodi Yokwethembana Yesixhumi, Ukuphathwa Kwemigqa Ye-CoS, Ukuma Komugqa / Ububanzi Bomugqa Ophezulu, Ukulawulwa Kokugeleza (802.3X), Ukuma Komugqa We-Egress, Ukuvikelwa Kwesiphepho Sokungena, Amafreyimu Amakhulu, i-VLAN (802.1Q), Imodi Engaziwa ye-VLAN, Iphrothokholi Yokubhalisa ye-GARP VLAN (GVRP), I-Voice VLAN, Iphrothokholi Yokubhalisa ye-GARP Multicast (GMRP), I-IGMP Snooping/Querier nge-VLAN (v1/v2/v3), Ukuhlunga Okungaziwa Kwe-Multicast, Iphrothokholi Yokubhalisa ye-Multiple VLAN (MVRP), Iphrothokholi Yokubhalisa ye-Multiple MAC (MMRP), Iphrothokholi Yokubhalisa Eningi (MRP), Ukuhlukaniswa Nokuphola Kwe-IP Ingress DiffServ, Ukuhlukaniswa Nokuphola Kwe-IP Egress DiffServ, I-VLAN Esekelwe Kuphrothokholi, I-VLAN Esekelwe Ku-MAC, I-VLAN Esekelwe Ku-IP subnet, Ukumaka Okuphindwe Kabili kwe-VLAN |
| Ukweqiwa Kwemali Eningi | I-HIPER-Ring (Ring Switch), Ukuhlanganiswa Kwesixhumanisi ne-LACP, Isipele Sesixhumanisi, Iphrothokholi Yokwehliswa Kwemidiya (MRP) (IEC62439-2), i-RSTP 802.1D-2004 (IEC62439-1), Ama-RSTP Guards |
| Ukuphathwa | Ukusekelwa Kwezithombe Zesofthiwe Ezimbili, i-TFTP, i-SFTP, i-SCP, i-LLDP (802.1AB), i-LLDP-MED, i-SSHv2, i-HTTP, i-HTTPS, ukuphathwa kwe-IPv6, izithiyo, i-SNMP v1/v2/v3, i-Telnet, iklayenti le-DNS, iseva ye-OPC-UA |
Izimo ze-Ambient
| Izinga lokushisa lokusebenza | -10 - +60 |
| Inothi | 698 628 |
| Izinga lokushisa lokugcina/lokuthutha | -20 - +70 °C |
| Umswakama ohlobene (awunciphisi) | 5-90% |
Ukwakhiwa kwemishini
| Ubukhulu (i-WxHxD) | 444 x 44 x 355 mm |
| Isisindo | Kulinganiselwa ama-5 kg |
| Ukufaka | I-rack mount |
| Isigaba sokuvikela | I-IP30 |
Ukuqina kwemishini
| I-IEC 60068-2-6 ukudlidliza | 3.5 mm, 5 Hz – 8.4 Hz, imijikelezo eyi-10, i-octave eyi-1/min.; 1 g, 8.4 Hz-200 Hz, imijikelezo eyi-10, i-octave eyi-1/min. |
| I-IEC 60068-2-27 ukushaqeka | 15 g, ubude be-11 ms, ama-shock angu-18 |
I-EMC ukuphazamiseka ukuzivikela komzimba
| I-EN 61000-4-2 ukukhishwa kwe-electrostatic (ESD) | Ukukhishwa kokuthintana okungu-6 kV, ukukhishwa komoya okungu-8 kV |
| I-EN 61000-4-3 insimu kagesi | 20 V/m (800-1000 MHz), 10V/m (80-800 MHz; 1000-6000 MHz); 1 kHz, 80% AM |
| I-EN 61000-4-4 esheshayo okuguqukayo (ukuqhuma) | Ulayini wamandla we-2 kV, ulayini wedatha we-4 kV STP, ulayini wedatha we-2 kV UTP |
| I-EN 61000-4-5 i-voltage yokwanda | umugqa wamandla: 2 kV (umugqa/umhlaba) kanye no-1 kV (umugqa/umugqa); umugqa wedatha: 2 kV |
| I-EN 61000-4-6 Ukungavikeleki Okuqhutshwayo | 10 V (150 kHz - 80 MHz) |
I-EMC kukhishwe ukuzivikela komzimba
| I-EN 55032 | Isigaba A se-EN 55032 |
Ukuvunyelwa
| Izinga Eliyisisekelo | CE, FCC, EN61131 |
| Ukuphepha kwemishini yobuchwepheshe bolwazi | EN62368, cUL62368 |
Amamodeli atholakalayo eHirschmann GRS 105 106 Series GREYHOUND Switch
GRS105-16TX/14SFP-2HV-3AUR
GRS105-24TX/6SFP-1HV-2A
GRS105-24TX/6SFP-2HV-2A
GRS105-24TX/6SFP-2HV-3AUR
GRS106-16TX/14SFP-1HV-2A
GRS106-16TX/14SFP-2HV-2A
GRS106-16TX/14SFP-2HV-3AUR
GRS106-24TX/6SFP-1HV-2A
GRS106-24TX/6SFP-2HV-2A
GRS106-24TX/6SFP-2HV-3AUR
Imikhiqizo ehlobene
-
Imojuli Yemidiya yeHirschmann M4-8TP-RJ45
Isingeniso I-Hirschmann M4-8TP-RJ45 iyimojula yemidiya ye-MACH4000 10/100/1000 BASE-TX. I-Hirschmann iyaqhubeka nokusungula izinto ezintsha, ukukhula nokuguqula. Njengoba i-Hirschmann igubha unyaka wonke ozayo, i-Hirschmann izibophezela kabusha ekusunguleni izinto ezintsha. I-Hirschmann izohlala inikeza izixazululo zobuchwepheshe eziphelele nezinobuciko kumakhasimende ethu. Ababambiqhaza bethu bangalindela ukubona izinto ezintsha: Izikhungo Ezintsha Zokusungula Amakhasimende...
-
I-Hirschmann RS20-1600T1T1SDAPHH I-Switch Ephethwe
Incazelo Umkhiqizo: Hirschmann Hirschmann RS20-1600T1T1SDAPHH Isilungisi: RS20-1600T1T1SDAPHH Incazelo yomkhiqizo Incazelo I-Fast-Ethernet-Switch ephethwe yokushintsha isitoreji sesitimela se-DIN kanye nokushintsha phambili, umklamo ongenamoya; Isendlalelo seSoftware 2 Inombolo Yengxenye Yochwepheshe 943434022 Uhlobo lwechweba kanye nobuningi Amachweba ayi-8 esewonke: 6 x standard 10/100 BASE TX, RJ45; Uplink 1: 1 x 10/100BASE-TX, RJ45; Uplink 2: 1 x 10/100BASE-TX, R...
-
I-Hirschmann GRS103-6TX/4C-2HV-2S I-Switch Ephethwe
Usuku Lokuhweba Incazelo Yomkhiqizo Igama: GRS103-6TX/4C-2HV-2S Inguqulo Yesofthiwe: HiOS 09.4.01 Uhlobo lwembobo kanye nobuningi: Amambobo angu-26 esewonke, 4 x FE/GE TX/SFP kanye no-6 x FE TX fix kufakiwe; ngeMedia Modules 16 x FE Izixhumi Eziningi Ukuxhumana kokunikezwa kwamandla/isignali: 2 x I-plug ye-IEC / 1 x i-plug-in terminal block, amaphini angu-2, i-output manual noma i-othomathikhi eshintshekayo (ubuningi be-1 A, 24 V DC bzw. 24 V AC) Ukuphathwa Kwendawo Nokushintshwa Kwedivayisi:...
-
I-Hirschmann BAT-ANT-N-6ABG-IP65 WLAN Surface Mou...
Incazelo yomkhiqizo Umkhiqizo: I-BAT-ANT-N-6ABG-IP65 WLAN efakwe endaweni, 2&5GHz, 8dBi Incazelo yomkhiqizo Igama: I-BAT-ANT-N-6ABG-IP65 Inombolo Yengxenye: 943981004 Ubuchwepheshe Obungenantambo: Ubuchwepheshe bomsakazo be-WLAN Isixhumi se-Antenna: Ipulaki engu-1x N (yesilisa) Ukuphakama, i-Azimuth: Ibhendi yemvamisa ye-Omni: 2400-2484 MHz, 4900-5935 MHz Ukuzuza: 8dBi Okwenziwayo...
-
Hirschmann SPIDER-SL-20-08T1999999SY9HHHH Unman...
Isingeniso I-Hirschmann SPIDER-SL-20-08T19999999SY9HHHH ingathatha indawo ye-SPIDER 8TX//SPIDER II 8TX Idlulisela idatha eningi ngokwethembeka kunoma yiliphi ibanga nomndeni we-SPIDER III wezishintshi ze-Ethernet zezimboni. Lezi zishintshi ezingalawulwa zinamandla okuxhuma nokudlala ukuvumela ukufakwa okusheshayo nokuqala - ngaphandle kwamathuluzi - ukukhulisa isikhathi sokusebenza. Umkhiqizo...
-
I-Hirschmann BRS40-0008OOOO-STCZ99HHSESXX.X.XX Sw...
Usuku Lokuhweba Incazelo Yomkhiqizo Incazelo I-Managed Industrial Switch ye-DIN Rail, umklamo ongena-fan Zonke izinhlobo ze-Gigabit Inguqulo Yesofthiwe I-HiOS 09.6.00 Uhlobo lwe-Port kanye nobuningi 24 Ama-Port esewonke: 24x 10/100/1000BASE TX / RJ45 Okunye Ukuxhumana Kokunikezwa kwamandla/isignali 1 x i-plug-in terminal block, i-6-pin Input Yedijithali 1 x i-plug-in terminal block, i-2-pin Local Management kanye Nokushintshwa Kwedivayisi I-USB-C Netw...


