I-SIEMENS 6ES7532-5HF00-0AB0 Imodyuli Yokukhipha I-Analog ye-SIMATIC S7-1500
Incazelo emfushane:
I-SIEMENS 6ES7532-5HF00-0AB0: I-SIMATIC S7-1500, imodyuli yokukhipha i-analog AQ8xU/I HS, ukunemba kwesinqumo se-16-bit 0.3%, iziteshi ezingu-8 emaqenjini angu-8, ukuxilonga; inani lokufaka esikhundleni iziteshi ezingu-8 kusampula engaphezulu engu-0.125 ms; imodyuli isekela ukuvalwa okugxile ekuphepheni kwamaqembu omthwalo afinyelela ku-SIL2 ngokusho kwe-EN IEC 62061:2021 kanye neSigaba 3 / PL d ngokusho kwe-EN ISO 13849-1:2015. ukulethwa kufaka phakathi isici sokungenisa, ibhulakhethi yokuvikela kanye ne-terminal yesihlangu: isixhumi sangaphambili (ama-terminal esikulufo noma i-push-in) okufanele si-odwe ngokwehlukana.
Imininingwane Yomkhiqizo
Amathegi Omkhiqizo
I-SIEMENS 6ES7532-5HF00-0AB0
| Umkhiqizo | |
| Inombolo Yesihloko (Inombolo Ebheke Emakethe) | 6ES7532-5HF00-0AB0 |
| Incazelo Yomkhiqizo | I-SIMATIC S7-1500, imodyuli yokukhipha i-analog AQ8xU/I HS, ukunemba kwesinqumo sama-bit angu-16 0.3%, iziteshi ezingu-8 emaqenjini angu-8, ukuxilonga; inani lokufaka esikhundleni iziteshi ezingu-8 kusampula engaphezulu engu-0.125 ms; imodyuli isekela ukuvalwa okugxile ekuphepheni kwamaqembu omthwalo afinyelela ku-SIL2 ngokusho kwe-EN IEC 62061:2021 kanye neSigaba 3 / PL d ngokusho kwe-EN ISO 13849-1:2015. ukulethwa kufaka phakathi isici sokungenisa, ibhulakhethi yokuvikela kanye ne-terminal yesihlangu: isixhumi sangaphambili (ama-terminal esikulufo noma i-push-in) okufanele si-odwe ngokwehlukana |
| Umndeni womkhiqizo | Amamojula okukhipha i-analog e-SM 532 |
| Umjikelezo Wokuphila Komkhiqizo (i-PLM) | PM300: Umkhiqizo Osebenzayo |
| Ulwazi lokulethwa | |
| Imithethonqubo Yokulawula Ukuthunyelwa Kwempahla Ezweni | AL: N / ECCN: 9N9999 |
| Imisebenzi yangaphambilini yesikhathi sokuhola ejwayelekile | Izinsuku/Izinsuku ezingama-60 |
| Isisindo Esiphelele (kg) | 0,419 kg |
| Ubukhulu Bokupakisha | 16,10 x 19,40 x 4,70 |
| Iyunithi yokulinganisa usayizi wephakheji | CM |
| Iyunithi Yobuningi | Isiqephu esingu-1 |
| Ubuningi Bokupakisha | 1 |
| Ulwazi Olwengeziwe Lomkhiqizo | |
| I-EAN | 4025515080176 |
| I-UPC | 887621139179 |
| Ikhodi Yezimpahla | 85389091 |
| I-LKZ_FDB/ I-CatalogID | ST73 |
| Iqembu Lomkhiqizo | 4501 |
| Ikhodi Yeqembu | R151 |
| Izwe azalelwe kulo | IJalimane |
Idatha ye-SIEMENS 6ES7532-5HF00-0AB0
| ulwazi oluvamile | |
| Uhlobo lomkhiqizo | I-AQ 8xU/I HS |
| Isimo sokusebenza kwe-HW | Kusukela ku-FS01 |
| Inguqulo ye-Firmware | V2.1.0 |
| • Isibuyekezo se-FW singenzeka | Yebo |
| Umsebenzi womkhiqizo | |
| • Idatha ye-I&M | Yebo; I&M0 kuya ku-I&M3 |
| • Imodi ye-Isochronous | Yebo |
| • Ukuqala okuqalwe kuqala | No |
| • Ububanzi bokukhipha bungalinganiswa | No |
| Ubunjiniyela nge | |
| • ISINYATHELO 7 I-TIA Portal ingalungiselelwa/ihlanganiswe kusukela enguqulweni | V14 / - |
| • ISINYATHELO 7 esingalungiselelwa/esihlanganisiwe kusukela enguqulweni | V5.5 SP3 / - |
| • I-PROFIBUS evela kunguqulo ye-GSD/isibuyekezo se-GSD | V1.0 / V5.1 |
| • I-PROFINET evela kunguqulo ye-GSD/isibuyekezo se-GSD | V2.3 / - |
| Imodi yokusebenza | |
| • Ukuthatha amasampula ngokweqile | Yebo |
| • I-MSO | Yebo |
| I-CiR- Ukucushwa ku-RUN | |
| Ukulungiswa kabusha kungenzeka ku-RUN | Yebo |
| Ukulinganisa kungenzeka ku-RUN | Yebo |
| I-voltage yokunikezela | |
| Inani elilinganisiwe (DC) | 24 V |
| ububanzi obuvunyelwe, umkhawulo ophansi (DC) | 19.2 V |
| ububanzi obuvunyelwe, umkhawulo ophezulu (DC) | 28.8 V |
| Ukuvikelwa kwe-polarity ebuyela emuva | Yebo |
| Okokufaka okwamanje | |
| Ukusetshenziswa kwamanje, okuphezulu. | 320 mA; ngokunikezwa okungu-19.2 V |
| Amandla | |
| Amandla atholakala ebhasini lendiza elingemuva | 1.15 W |
| Ukulahlekelwa amandla | |
| Ukulahlekelwa amandla, uhlobo. | 7 W |
| Imiphumela ye-analog | |
| Inani lemiphumela ye-analog | 8 |
| Ukukhishwa kwe-voltage, ukuvikelwa kwe-short-circuit | Yebo |
| Ukukhishwa kwe-voltage, i-short-circuit current, okuphezulu. | 45 mA |
| Ukukhishwa kwamanje, i-voltage engenamthwalo, ubuningi. | 20 V |
| Isikhathi somjikelezo (zonke iziteshi), ubuncane. | Ama-125 卩s; kungakhathaliseki inani leziteshi ezisebenzayo |
SIEMENS 6ES7532-5HF00-0AB0 Ubukhulu
| Ububanzi | 35 mm |
| Ukuphakama | 147 mm |
| Ukujula | 129 mm |
| Izisindo | |
| Isisindo, cishe. | 325 g |
Imikhiqizo ehlobene
-
SIEMENS 6ES7155-6AU01-0CN0 SIMATIC ET 200SP Int...
SIEMENS 6ES7155-6AU01-0CN0 Inombolo Yesihloko Somkhiqizo (Inombolo Ebheke Emakethe) 6ES7155-6AU01-0CN0 Incazelo Yomkhiqizo I-SIMATIC ET 200SP, PROFINET, imojula yesibonisi enamachweba amabili IM 155-6PN/2 Isici Esiphezulu, isikhala esingu-1 se-BusAdapter, amamojula angu-64 e-I/O kanye namamojula angu-16 e-ET 200AL, ukuphindaphinda kwe-S2, ukushintshashintsha okuningi, i-0.25 ms, imodi ye-isochronous, ukukhululeka kokucindezeleka kwe-PN okungakhethwa, kufaka phakathi imojula yeseva Amamojula esibonisi somndeni womkhiqizo kanye nomjikelezo wokuphila komkhiqizo we-BusAdapter (...
-
SIEMENS 6ES7531-7PF00-0AB0 SIMATIC S7-1500 Anal...
SIEMENS 6ES7531-7PF00-0AB0 Inombolo Yesihloko Somkhiqizo (Inombolo Ebheke Emakethe) 6ES7531-7PF00-0AB0 Incazelo Yomkhiqizo Imojula yokufaka ye-analog ye-SIMATIC S7-1500 i-AI 8xU/R/RTD/TC HF, isinqumo samabhithi angu-16, isinqumo esifinyelela kumabhithi angu-21 ku-RT naku-TC, ukunemba okungu-0.1%, iziteshi ezingu-8 emaqenjini angu-1; i-voltage yemodi evamile: 30 V AC/60 V DC, Ukuxilonga; Ihadiwe iphazamisa ububanzi bokulinganisa izinga lokushisa obungalinganiswa, uhlobo lwe-thermocouple C, Linganisa ku-RUN; Ukulethwa kufaka phakathi...
-
I-SIEMENS 6ES7323-1BL00-0AA0 SM 522 SIMATIC S7-30...
SIEMENS 6ES7323-1BL00-0AA0 Inombolo Yesihloko Somkhiqizo (Inombolo Ebheke Emakethe) 6ES7323-1BL00-0AA0 Incazelo Yomkhiqizo I-SIMATIC S7-300, Imojula Yedijithali SM 323, ehlukanisiwe, 16 DI kanye ne-16 DO, 24 V DC, 0.5 A, Isamba samanje esingu-4A, 1x 40-pole Umndeni Womkhiqizo SM 323/SM 327 amamojula wokufaka/wokukhipha wedijithali Umjikelezo Wokuphila Komkhiqizo (i-PLM) PM300:Umkhiqizo Osebenzayo I-PLM Usuku Lokusebenza Lomkhiqizo Ukuphela komkhiqizo kusukela: 01.10.2023 Idatha Yentengo Isifunda Esithile IntengoIqembu / Inhloko...
-
I-SIEMENS 6ES7516-3AN02-0AB0 I-SIMATIC S7-1500 CPU ...
SIEMENS 6ES7516-3AN02-0AB0 Inombolo Yesihloko (Inombolo Ebheke Emakethe) 6ES7516-3AN02-0AB0 Incazelo Yomkhiqizo I-SIMATIC S7-1500, i-CPU 1516-3 PN/DP, iyunithi yokucubungula ephakathi enememori yokusebenza engu-1 MB yohlelo kanye ne-5 MB yedatha, isikhombimsebenzisi sokuqala: I-PROFINET IRT eneswishi yamachweba amabili, isikhombimsebenzisi sesibili: I-PROFINET RT, isikhombimsebenzisi sesithathu: I-PROFIBUS, ukusebenza kwe-10 ns bit, Ikhadi Lememori le-SIMATIC Liyadingeka Umndeni womkhiqizo I-CPU 1516-3 PN/DP Umjikelezo Wokuphila Komkhiqizo (PLM) PM300: Iyasebenza...
-
I-SIEMENS 6ES72141BG400XB0 SIMATIC S7-1200 1214C ...
Usuku lomkhiqizo: Inombolo Yesihloko Somkhiqizo (Inombolo Ebheke Emakethe) 6ES72141BG400XB0 | 6ES72141BG400XB0 Incazelo Yomkhiqizo SIMATIC S7-1200, CPU 1214C, COMPACT CPU, AC/DC/RLY, ONBOARD I/O: 14 DI 24V DC; 10 DO RELAY 2A; 2 AI 0 - 10V DC, UKUPHAKELA KWAMANDLA: AC 85 - 264 V AC AT 47 - 63 HZ, INKUMBI YOHLELO/IDATHA: 100 KB QAPHELA: !!ISOFTHI YEPHOTHI YE-V14 SP2 IYADINGEKA KUHLELO!! Umndeni womkhiqizo I-CPU 1214C Umjikelezo Wokuphila Komkhiqizo (PLM) PM300:Umkhiqizo Osebenzayo...
-
I-SIEMENS 6ES72121AE400XB0 SIMATIC S7-1200 1212C ...
Usuku lomkhiqizo: Inombolo Yesihloko Somkhiqizo (Inombolo Ebheke Emakethe) 6ES72121AE400XB0 | 6ES72121AE400XB0 Incazelo Yomkhiqizo SIMATIC S7-1200, CPU 1212C, COMPACT CPU, DC/DC/DC, ONBOARD I/O: 8 DI 24V DC; 6 DO 24 V DC; 2 AI 0 - 10V DC, UKUPHAKELA KWAMANDLA: DC 20.4 - 28.8 V DC, INKUMBI YOHLELO/IDATHA: 75 KB QAPHELA: !!ISOFTHI YEPHOTHI YE-V13 SP1 IYADINGEKA KUHLELO!! Umndeni womkhiqizo I-CPU 1212C Umjikelezo Wokuphila Komkhiqizo (i-PLM) PM300: Ulwazi Lokulethwa Komkhiqizo Olusebenzayo...


