I-Weidmuller PRO COM IO-LINK 2587360000 Imodyuli Yokuxhumana Yokunikezwa Kwamandla
Imininingwane Yomkhiqizo
Amathegi Omkhiqizo
Idatha yoku-oda ejwayelekile
| Inguqulo | Imodyuli yokuxhumana |
| Inombolo ye-oda | 2587360000 |
| Uhlobo | I-PRO COM IO-LINK |
| I-GTIN (EAN) | 4050118599152 |
| Ubuningi. | 1 i-pc(s). |
Ubukhulu kanye nesisindo
| Ukujula | 33.6 mm |
| Ukujula (amayintshi) | 1.323 intshi |
| Ukuphakama | 74.4 mm |
| Ukuphakama (amayintshi) | Amayintshi angu-2.929 |
| Ububanzi | 35 mm |
| Ububanzi (amayintshi) | 1.378 intshi |
| Isisindo sengqikithi | 29 g |
Idatha evamile
| I-MTTF | | Ngokusho kwe-Standard | I-SN 29500 | | Isikhathi sokusebenza (amahora), ubuncane. | 7.148 Mh | | Izinga lokushisa elizungezile | 40 °C | | Umjikelezo womsebenzi | 100% | | | | Izinga lokushisa lokusebenza | -25 °C...70 °C | | Izinga lokuvikela | I-IP20 | | Isisindo | 29 g | |
Imikhiqizo ehlobene nochungechunge lwe-Weidmuller PRO com:
| Inombolo ye-oda | Uhlobo |
| 2467320000 | I-PRO COM INGAVULA |
| 2467340000 | I-PRO COM INGAVULA I-EX |
| 2466960000 | ISIBONISO SE-PRO COM 7S |
| 2587360000 | I-PRO COM IO-LINK |
Okwedlule: I-Weidmuller PRO COM INGAVULA I-2467320000 Imodyuli Yokuxhumana Yokunikezwa Kwamandla Olandelayo: I-Weidmuller PRO DCDC 120W 24V 5A 2001800000 DC/DC Converter Power Supply
Imikhiqizo ehlobene
-
Idatha yoku-oda ejwayelekile Uhlobo Ukunikezwa kwamandla, iyunithi yokunikezwa kwamandla ye-switch-mode, 12 V Inombolo ye-oda 1478230000 Uhlobo PRO MAX 120W 12V 10A GTIN (EAN) 4050118286205 Ubungako 1 i-pc(s). Ubukhulu kanye nesisindo Ukujula 125 mm Ukujula (amayintshi) 4.921 intshi Ukuphakama 130 mm Ukuphakama (amayintshi) 5.118 intshi Ububanzi 40 mm Ububanzi (amayintshi) 1.575 intshi Isisindo esihlanzekile 850 g ...
-
Idatha yoku-oda ejwayelekile Inguqulo Ukunikezwa kwamandla, uchungechunge lwe-PRO QL, 24 V Inombolo ye-oda. 3076370000 Uhlobo lwe-PRO QL 240W 24V 10A Ubuningi. Izinto ezi-1 Ubukhulu nezisindo Ubukhulu 125 x 48 x 111 mm Isisindo esiphelele 633g I-Weidmuler PRO QL Series Ukunikezwa Kwamandla Njengoba isidingo sokushintsha izinsiza zamandla emishinini, emishinini nasezinhlelweni sanda...
-
Idatha yoku-oda ejwayelekile Inguqulo Ukunikezwa kwamandla, uchungechunge lwe-PRO QL, 24 V Inombolo ye-oda. 3076360000 Uhlobo lwe-PRO QL 120W 24V 5A Ubuningi. Izinto ezi-1 Ubukhulu nezisindo Ubukhulu 125 x 38 x 111 mm Isisindo esiphelele 498g I-Weidmuler PRO QL Series Ukunikezwa Kwamandla Njengoba isidingo sokushintsha izinsiza zamandla emishinini, imishini nasezinhlelweni sanda, ...
-
Idatha yoku-oda ejwayelekile Inguqulo Ukunikezwa kwamandla, uchungechunge lwe-PRO QL, 24 V Inombolo ye-oda. 3076350000 Uhlobo lwe-PRO QL 72W 24V 3A Ubuningi. Izinto ezi-1 Ubukhulu nezisindo Ubukhulu 125 x 32 x 106 mm Isisindo esiphelele 435g I-Weidmuler PRO QL Series Ukunikezwa Kwamandla Njengoba isidingo sokushintsha izinsiza zamandla emishinini, imishini nasezinhlelweni sanda,...
-
Idatha yoku-oda ejwayelekile Uhlobo Ukunikezwa kwamandla, iyunithi yokunikezwa kwamandla okushintsha imodi, 48 V Inombolo ye-oda 1478250000 Uhlobo PRO MAX 480W 48V 10A GTIN (EAN) 4050118286069 Ubuningi. 1 pc(s). Ubukhulu kanye nesisindo Ukujula 150 mm Ukujula (amayintshi) 5.905 intshi Ukuphakama 130 mm Ukuphakama (amayintshi) 5.118 intshi Ububanzi 90 mm Ububanzi (amayintshi) 3.543 intshi Isisindo esihlanzekile 2,000 g ...
-
Idatha yoku-oda ejwayelekile Inguqulo Ukunikezwa kwamandla, uchungechunge lwe-PRO QL, 24 V Inombolo ye-oda. 3076380000 Uhlobo lwe-PRO QL 480W 24V 20A Ubuningi. Izinto ezi-1 Ubukhulu nezisindo Ubukhulu 125 x 60 x 130 mm Isisindo esiphelele 977g I-Weidmuler PRO QL Uchungechunge Ukunikezwa Kwamandla Njengoba isidingo sokushintsha izinsiza zamandla emishinini, imishini nasezinhlelweni sanda,...