I-Hirschmann GRS103-6TX/4C-2HV-2A I-Switch Ephethwe
Incazelo emfushane:
I-Switch ye-Industrial Workgroup Switch enamachweba angu-26 Fast Ethernet/Gigabit Ethernet (ilungisiwe: 4 x GE, 6 x FE; ngeMedia Modules 16 x FE), ephethwe, iSoftware HiOS 2A, iStore-and-Forward-Switching, iDesign engenafeni, ukunikezwa kwamandla okungafuneki
Imininingwane Yomkhiqizo
Amathegi Omkhiqizo
Usuku Lokuhweba
Umkhiqizoincazelo
| Igama: | GRS103-6TX/4C-2HV-2A |
| Inguqulo Yesofthiwe: | I-HiOS 09.4.01 |
| Uhlobo lwembobo kanye nobuningi: | Amachweba angu-26 esewonke, kufakwe ukulungiswa okungu-4 kwe-FE/GE TX/SFP kanye nokulungiswa okungu-6 kwe-FE TX; nge-Media Modules engu-16 kwe-FE |
Okuningi Izixhumi
| Ukuxhumana kokunikezwa kwamandla/isignali: | I-plug ye-IEC engu-2 x / 1 x i-plug-in terminal block, i-2-pin, i-output manual noma i-othomathikhi eshintshekayo (ubuningi be-1 A, 24 V DC bzw. 24 V AC) |
| Ukuphathwa Kwendawo Nokushintshwa Kwedivayisi: | I-USB-C |
Inethiwekhi usayizi - ubude of ikhebula
| Ipheya elisontiwe (TP): | 0-100 m |
| I-fibre yemodi eyodwa (SM) 9/125 µm: | I-Fast Ethernet: bheka i-SFP LWL module M-FAST SFP-SM/LC kanye ne-M-FAST SFP-SM+/LC; I-Gigabit Ethernet: bheka i-SFP LWL module M-SFP-LX/LC |
| I-fibre yemodi eyodwa (LH) 9/125 µm (i-transceiver yokuthutha isikhathi eside): | I-Fast Ethernet: bheka i-SFP LWL module M-FAST SFP-LH/LC; I-Gigabit Ethernet: bheka i-SFP LWL module M-SFP-LH/LC kanye ne-M-SFP-LH+/LC |
| I-Multimode fiber (MM) 50/125 µm: | I-Fast Ethernet: bheka i-SFP LWL module M-FAST SFP-MM/LC; I-Gigabit Ethernet: bheka i-SFP LWL module M-SFP-SX/LC kanye ne-M-SFP-LX/LC |
| I-Multimode fiber (MM) 62.5/125 µm: | I-Fast Ethernet: bheka i-SFP LWL module M-FAST SFP-MM/LC; I-Gigabit Ethernet: bheka i-SFP LWL module M-SFP-SX/LC kanye ne-M-SFP-LX/LC |
Inethiwekhi usayizi - ukucasuka
| I-topology yomugqa - / inkanyezi: | noma yikuphi |
Amandlaizidingo
| I-Voltage Yokusebenza: | 100 - 240 VAC, 47 - 63 Hz (okungadingeki) |
| Ukusetshenziswa kwamandla: | ubuningi obulindelekile obungu-13 W (ngaphandle kwamamojula emidiya) |
| Ukukhishwa kwamandla ku-BTU (IT)/h: | ubuningi obulindelekile obungu-44 (ngaphandle kwamamojula emidiya) |
Isofthiwe
| Ukucushwa: | Ukuhlehlisa Ukucushwa Okuzenzakalelayo (ukugoqa emuva), Ifayela Lokucushwa Elisekelwe Kumbhalo (XML), Ukucushwa kwesipele kuseva ekude lapho ulondoloza, Sula ukucushwa kodwa ugcine izilungiselelo ze-IP, Iklayenti le-BOOTP/DHCP Ngokucushwa Okuzenzakalelayo, Iseva ye-DHCP: nge-Port, Iseva ye-DHCP: Amachibi nge-VLAN, , I-HiDiscovery, I-DHCP Relay ene-Option 82, Usekelo Lokuphathwa kwe-USB-C, I-Command Line Interface (CLI), I-CLI Scripting, Ukuphathwa kweskripthi se-CLI phezu kwe-ENVM ekuqaleni, Usekelo lwe-MIB olugcwele, Usizo oluzwela umongo, Ukuphathwa okusekelwe ku-HTML5 |
| Ukuphepha: | Ukuphepha Kwechweba Okusekelwe ku-MAC, Ukulawulwa Kokufinyelela Okusekelwe Echwebeni nge-802.1X, I-VLAN Yesivakashi/engaqinisekisiwe, Iseva Yokuqinisekisa Ehlanganisiwe (i-IAS), Isabelo se-RADIUS VLAN, Ukuvimbela Ukunqatshwa Kwesevisi, i-LDAP, i-ACL Esekelwe ku-VLAN, i-ACL Esekelwe ku-VLAN, i-ACL Eyisisekelo, Ukufinyelela Ekuphathweni Okuvinjelwe yi-VLAN, Isibonakaliso Sokuphepha Kwedivayisi, Umzila Wokuhlola, Ukungena Kwe-CLI, Ukuphathwa Kwesitifiketi se-HTTPS, Ukufinyelela Kokuphathwa Okukhawulelwe, Isibhengezo Sokusetshenziswa Esifanele, Inqubomgomo Yephasiwedi Elungisekayo, Inani Elilungisekayo Lemizamo Yokungena, Ukungena Kwe-SNMP, Amazinga Amalungelo Amaningi, Ukuphathwa Kwabasebenzisi Bendawo, Ukuqinisekiswa Okukude Nge-RADIUS, Ukukhiya I-Akhawunti Yomsebenzisi, Ukushintsha Iphasiwedi Ekungeneni Kokuqala |
| Ukuvumelanisa isikhathi: | Iwashi Lesikhathi Sangempela Elihlanganisiwe, Iklayenti le-SNTP, Iseva ye-SNTP |
| Amaphrofayili Ezimboni: | Iphrothokholi ye-IEC61850 (Iseva ye-MMS, Imodeli Yokushintsha), i-ModbusTCP |
| Okuhlukahlukene: | Ukuwela Ikhebula Ngesandla, Ukwehla Kwamandla Echwebeni |
I-Ambientizimo
| I-MTBF (Inkinga 3 ye-TelecordiaSR-332) @ 25°C: | 452 044 amahora |
| Izinga lokushisa lokusebenza: | -10-+60 °C |
| Izinga lokushisa lokugcina/lokuthutha: | -20-+70 °C |
| Umswakama ohlobene (ongavundisi): | 5-90% |
Okwemishini ukwakhiwa
| Ubukhulu (i-WxHxD): | 448 mm x 44 mm x 310 mm (ngaphandle kwebhulakhethi yokulungisa) |
| Isisindo: | cishe 3.85 kg |
| Ukufaka: | Ikhabhinethi yokulawula engu-19" |
| Isigaba sokuvikela: | I-IP20 |
Okwemishini ukuzinza
| Ukudlidliza kwe-IEC 60068-2-6: | 3.5 mm, 5 Hz – 8.4 Hz, imijikelezo eyi-10, i-octave eyi-1/min.; 1 g, 8.4 Hz-200 Hz, imijikelezo eyi-10, i-octave eyi-1/min. |
| I-IEC 60068-2-27 ukushaqeka: | 15 g, ubude be-11 ms, ama-shock angu-18 |
I-EMC ukuphazamiseka ukuzivikela komzimba
| I-EN 61000-4-2ukukhishwa kwe-electrostatic (ESD): | Ukukhishwa kokuthintana okungu-6 kV, ukukhishwa komoya okungu-8 kV |
| Insimu ye-electromagnetic ye-EN 61000-4-3: | 20 V/m (80-2700 MHz), 10V/m (2.7-6 GHz); 1 kHz, 80% AM |
| I-EN 61000-4-4 ama-fasttransients (ukuqhuma): | Ulayini wamandla we-2 kV, ulayini wedatha we-2 kV |
| I-EN 61000-4-5 i-voltage yokwanda: | umugqa wamandla: 2 kV (umugqa/umhlaba), 1 kV (umugqa/umugqa); umugqa wedatha: 1 kV |
| EN 61000-4-6Ukuzivikela Okusebenzayo: | 3 V (10 kHz-150 kHz), 10 V (150 kHz-80 MHz) |
I-EMC kukhishwe ukuzivikela komzimba
| I-EN 55032: | Isigaba A se-EN 55032 |
| I-FCC CFR47 Ingxenye 15: | I-FCC 47CFR Ingxenye 15, Isigaba A |
Ukuvunyelwa
| Izinga Eliyisisekelo: | CE, FCC, EN61131 |
Izinhlobo
| Into # | Uhlobo |
| 942298004 | GRS103-6TX/4C-2HV-2A |
Amamodeli Atholakalayo Ochungechunge lwe-Hirschmann GRS103
GRS103-6TX/4C-1HV-2S
GRS103-6TX/4C-1HV-2A
GRS103-6TX/4C-2HV-2S
GRS103-6TX/4C-2HV-2A
GRS103-22TX/4C-1HV-2S
GRS103-22TX/4C-1HV-2A
GRS103-22TX/4C-2HV-2S
GRS103-22TX/4C-2HV-2A
Imikhiqizo ehlobene
-
I-Hirschmann RSPE35-24044O7T99-SKKZ999HHME2S Shintsha
Incazelo Umkhiqizo: RSPE35-24044O7T99-SKKZ999HHME2SXX.X.XX Isilungisi: I-RSPE - Isilungisi Samandla Esithuthukisiwe Incazelo Yomkhiqizo Incazelo I-Managed Fast/Gigabit Industrial Ethernet Switch, umklamo ongenamoya Ithuthukisiwe (i-PRP, i-Fast MRP, i-HSR, i-DLR, i-NAT, i-TSN) Inguqulo Yesofthiwe I-HiOS 10.0.00 09.4.04 Uhlobo lwembobo kanye nobuningi Amambobo afinyelela ku-28 Iyunithi yesisekelo: Amambobo e-Combo e-Ethernet angu-4 asheshayo/i-Gigbabit kanye ne-8 x i-Fast Ethernet TX por...
-
Imojuli ye-SFP ye-Hirschmann M-SFP-TX/RJ45 Transceiver
Usuku Lokuhweba Incazelo Yomkhiqizo Uhlobo: M-SFP-TX/RJ45 Incazelo: I-SFP TX Gigabit Ethernet Transceiver, i-1000 Mbit/s full duplex auto neg. fixed, ikhebula eliwela alisekelwa Inombolo Yengxenye: 943977001 Uhlobo lwe-Port kanye nobuningi: 1 x 1000 Mbit/s ene-RJ45-socket Usayizi wenethiwekhi - ubude bekhebula I-Twisted pair (TP): 0-100 m ...
-
UHirschmann MAR1030-4OTTTTTTTTTTTTT9999999999999SM...
Incazelo Incazelo Yomkhiqizo Incazelo I-Switch ye-Ethernet Esheshayo/I-Gigabit ephethwe yizimboni ngokwe-IEEE 802.3, i-rack mount engu-19", i-Fanless Design, i-Store-and-Forward-Switching Port uhlobo kanye nobuningi Sekukonke ama-port angu-4 e-Gigabit kanye nama-port angu-12 e-Ethernet Esheshayo \\\ GE 1 - 4: 1000BASE-FX, i-SFP slot \\\ FE 1 kanye no-2: 10/100BASE-TX, RJ45 \\\ FE 3 kanye no-4: 10/100BASE-TX, RJ45 \\\ FE 5 kanye no-6: 10/100BASE-TX, RJ45 \\\ FE 7 kanye no-8: 10/100BASE-TX, RJ45 \\\ FE 9 ...
-
Imojuli Yemidiya yeHirschmann M4-8TP-RJ45
Isingeniso I-Hirschmann M4-8TP-RJ45 iyimojula yemidiya ye-MACH4000 10/100/1000 BASE-TX. I-Hirschmann iyaqhubeka nokusungula izinto ezintsha, ukukhula nokuguqula. Njengoba i-Hirschmann igubha unyaka wonke ozayo, i-Hirschmann izibophezela kabusha ekusunguleni izinto ezintsha. I-Hirschmann izohlala inikeza izixazululo zobuchwepheshe eziphelele nezinobuciko kumakhasimende ethu. Ababambiqhaza bethu bangalindela ukubona izinto ezintsha: Izikhungo Ezintsha Zokusungula Amakhasimende...
-
I-Hirschmann BAT450-FUS599CW9M9AT699AB9D9H Indust...
Incazelo Yomkhiqizo Umkhiqizo: BAT450-FUS599CW9M9AT699AB9D9HXX.XX.XXXX Isilungisi: Isilungisi se-BAT450-F Incazelo Yomkhiqizo Incazelo I-Dual Band Ruggedized (IP65/67) Industrial Wireless LAN Access Point/Client for install in the rad environment. Uhlobo lwembobo kanye nobuningi I-Ethernet yokuqala: Iphrothokholi yomsakazo ye-M12 enekhodi engu-8 IEEE 802.11a/b/g/n/ac I-interface ye-WLAN ngokwe-IEEE 802.11ac, kufika ku-1300 Mbit/s gross bandwidth Ibala...
-
I-Hirschmann RSB20-0800M2M2SAAB Switch
Incazelo yomkhiqizo Umkhiqizo: RSB20-0800M2M2SAABHH Isilungisi: RSB20-0800M2M2SAABHH Incazelo yomkhiqizo Incazelo I-Ethernet/Fast Ethernet Switch ehlanganisiwe, ephethwe ngokwe-IEEE 802.3 ye-DIN Rail ene-Store-and-Forward-Switching kanye nomklamo ongenamoya Inombolo Yengxenye 942014002 Uhlobo lwe-Port kanye nobuningi 8 ama-port esewonke 1. i-uplink: 100BASE-FX, MM-SC 2. i-uplink: 100BASE-FX, MM-SC 6 x standa...


