I-Hirschmann MACH102-8TP I-Energy Industrial Switch Ephethwe
Incazelo emfushane:
I-Switch ye-Industrial Workgroup Switch enamachweba angu-26 Fast Ethernet/Gigabit Ethernet (ilungisiwe: 2 x GE, 8 x FE; ngeMedia Modules 16 x FE), ephethwe, iSoftware Layer 2 Professional, iStore-and-Forward-Switching, iDesign engenafeni
Imininingwane Yomkhiqizo
Amathegi Omkhiqizo
Incazelo
Incazelo yomkhiqizo
| Incazelo: | I-Switch ye-Industrial Workgroup Switch enamachweba angu-26 Fast Ethernet/Gigabit Ethernet (ilungisiwe: 2 x GE, 8 x FE; ngeMedia Modules 16 x FE), ephethwe, iSoftware Layer 2 Professional, iStore-and-Forward-Switching, iDesign engenafeni |
| Inombolo Yengxenye: | 943969001 |
| Ukutholakala: | Usuku lokugcina lwe-oda: 31 Disemba 2023 |
| Uhlobo lwembobo kanye nobuningi: | Kufika kuma-port e-Ethernet angu-26, lapho kufika kuma-port e-Fast-Ethernet angu-16 ngamamojula emidiya atholakalayo; Kufakwe ama-port e-Ethernet asheshayo angu-8x (10/100 BASE-TX, RJ45) kanye nama-port e-Gigabit Combo angu-2. |
Ama-Interface Engeziwe
| Ukuxhumana kokunikezwa kwamandla/isignali: | Ibhulokhi yesiphelo se-plug-in engu-1 x, amaphini amabili, okukhipha ngesandla noma okuzenzakalelayo okushintshekayo (ubuningi be-1 A, 24 V DC bzw. 24 V AC) |
| Isixhumi esibonakalayo se-V.24: | Isokhethi engu-1 x RJ11, isikhombimsebenzisi esibonakalayo sochungechunge sokucushwa kwedivayisi |
| Isixhumi esibonakalayo se-USB: | I-1 x USB yokuxhuma i-adaptha yokucushwa okuzenzakalelayo ye-ACA21-USB |
Usayizi wenethiwekhi - ubude bekhebula
| Ipheya elisontiwe (TP): | 0-100 m |
| I-fibre yemodi eyodwa (SM) 9/125 µm: | I-Fast Ethernet: bheka i-SFP LWL module M-FAST SFP-SM/LC kanye ne-M-FAST SFP-SM+/LC; I-Gigabit Ethernet: bheka i-SFP LWL module M-SFP-LX/LC |
| I-fibre yemodi eyodwa (LH) 9/125 µm (i-transceiver yokuthutha isikhathi eside): | I-Fast Ethernet: bheka i-SFP LWL module M-FAST SFP-LH/LC; I-Gigabit Ethernet: bheka i-SFP LWL module M-SFP-LH/LC kanye ne-M-SFP-LH+/LC |
| I-Multimode fiber (MM) 50/125 µm: | I-Fast Ethernet: bheka i-SFP LWL module M-FAST SFP-MM/LC; I-Gigabit Ethernet: bheka i-SFP LWL module M-SFP-SX/LC kanye ne-M-SFP-LX/LC |
| I-Multimode fiber (MM) 62.5/125 µm: | I-Fast Ethernet: bheka i-SFP LWL module M-FAST SFP-MM/LC; I-Gigabit Ethernet: bheka i-SFP LWL module M-SFP-SX/LC kanye ne-M-SFP-LX/LC |
Usayizi wenethiwekhi - ukucasheka
| I-topology yomugqa - / inkanyezi: | noma yikuphi |
| Ukushintsha kwenani lesakhiwo sendandatho (i-HIPER-Ring): | 50 (isikhathi sokulungisa kabusha imizuzwana engu-0.3) |
Izidingo zamandla
| I-Voltage Yokusebenza: | 100 - 240 VAC, 47 - 63 Hz |
| Ukusetshenziswa kwamandla: | 12 W (ngaphandle kwamamojula emidiya) |
| Ukukhishwa kwamandla ku-BTU (IT)/h: | 41 (ngaphandle kwamamojula emidiya) |
| Imisebenzi yokwehliswa kwemisebenzi: | I-HIPER-Ring, i-MRP, i-MSTP, i-RSTP - IEEE802.1D-2004, i-MRP ne-RSTP gleichzeitig, i-Link Aggregation, i-dual homing, ukuhlanganisa isixhumanisi |
Isofthiwe
| Ukushintsha: | Khubaza Ukufunda (ukusebenza kwehabhu), Ukufunda kwe-VLAN okuzimele, Ukuguga Okusheshayo, Ukufakwa Kwekheli le-Unicast/Multicast Okungaguquki, Ukubekwa Kwe-QoS / Port Prioritization (802.1D/p), Ukubekwa Kwe-TOS/DSCP Prioritization, Umkhawulo Wokusakaza Okuphumayo Nge-Port, Ukulawula Ukugeleza (802.3X), I-VLAN (802.1Q), I-GARP VLAN Registration Protocol (GVRP), Ukumaka Okuphindwe Kabili kwe-VLAN (QinQ), I-Voice VLAN, I-GARP Multicast Registration Protocol (GMRP), I-IGMP Snooping/Querier (v1/v2/v3) |
| Ukweqiwa kwemisebenzi: | Ukucushwa Kwendandatho Okuthuthukisiwe kwe-MRP, i-HIPER-Ring (Umphathi), i-HIPER-Ring (I-Ring Switch), i-Fast HIPER-Ring, i-Link Aggregation ne-LACP, i-Media Redundancy Protocol (MRP) (IEC62439-2), i-Redundant Network Coupling, i-RSTP 802.1D-2004 (IEC62439-1), i-MSTP (802.1Q), ama-RSTP Guards |
| Ukuphathwa: | Ukusekelwa Kwezithombe Zesofthiwe Ekabili, i-TFTP, i-LLDP (802.1AB), i-LLDP-MED, i-SSHv1, i-SSHv2, i-V.24, i-HTTP, i-HTTPS, izithiyo, i-SNMP v1/v2/v3, i-Telnet |
| Ukuxilongwa: | Ukutholwa Kwezinkinga Zekheli Lokuphatha, Ukutholwa Kokufunda Kabusha Kwekheli, Isaziso se-MAC, Ukuxhumana Kwesignali, Isibonakaliso Sesimo Sedivayisi, i-TCPDump, ama-LED, i-Syslog, Ukuqapha Imbobo Ngokuzikhubaza Ngokuzenzakalelayo, Ukutholwa Kwe-Link Flap, Ukutholwa Kokulayisha Okungaphezulu, Ukutholwa Kokungafani Kwe-Duplex, Isivinini Sesixhumanisi Nokuqapha I-Duplex, i-RMON (1,2,3,9), I-Port Mirroring 1:1, I-Port Mirroring 8:1, I-Port Mirroring N:1, Ulwazi Lwesistimu, Ukuzihlola Kokuqala Okubandayo, Ukuhlolwa Kwekhebula Lethusi, Ukuphathwa kwe-SFP, Ingxoxo Yokuhlola Ukucushwa, I-Switch Dump |
| Ukucushwa: | I-Adapter Yokuhlela Okuzenzakalelayo I-ACA11 Usekelo Olulinganiselwe (RS20/30/40, MS20/30), Ukuhlehlisa Ukuhlela Okuzenzakalelayo (ukugoqa emuva), Iminwe Yokuhlela, Iklayenti le-BOOTP/DHCP Elinokuhlela Okuzenzakalelayo, Iseva ye-DHCP: nge-Port, Iseva ye-DHCP: Amachibi nge-VLAN, Iseva ye-DHCP: Inketho 43, I-Adapter Yokuhlela Okuzenzakalelayo I-ACA21/22 (USB), I-HiDiscovery, I-DHCP Relay ene-Option 82, I-Command Line Interface (CLI), I-CLI Scripting, Usekelo lwe-MIB olugcwele, Ukuphathwa Okusekelwe Kuwebhu, Usizo Oluzwela Umongo |
| Ukuphepha: | Ukuphepha Kwechweba Okusekelwe ku-IP, Ukuphepha Kwechweba Okusekelwe ku-MAC, Ukulawulwa Kokufinyelela Okusekelwe Kuchweba nge-802.1X, I-VLAN Yesivakashi/engaqinisekisiwe, Isabelo se-RADIUS VLAN, Ukuqinisekiswa Kwamakhasimende Amaningi Ngechweba, I-Bypass Yokuqinisekisa ye-MAC, Ukufinyelela Kubaphathi Okuvinjelwe yi-VLAN, Ukuphathwa Kwesitifiketi se-HTTPS, Ukufinyelela Kokuphathwa Okukhawulelwe, Isibhengezo Sokusetshenziswa Okufanelekile, Ukungena Kwe-SNMP, Ukuphathwa Kwabasebenzisi Bendawo, Ukuqinisekiswa Okukude Nge-RADIUS |
| Ukuvumelanisa isikhathi: | Iwashi Lesikhathi Sangempela Elihlanganisiwe, Iklayenti le-SNTP, Iseva ye-SNTP |
| Amaphrofayili Ezimboni: | Iphrothokholi ye-Ethernet/IP, Iphrothokholi ye-PROFINET IO |
| Okuhlukahlukene: | Ukuwela Ikhebula Ngesandla |
Izimo ze-Ambient
| I-MTBF (MIL-HDBK 217F: Gb 25 ºC): | (ngaphandle kwamamojula emidiya) Iminyaka eyi-15.67 |
| Izinga lokushisa lokusebenza: | 0-+50 °C |
| Izinga lokushisa lokugcina/lokuthutha: | -20-+85 °C |
| Umswakama ohlobene (ongavundisi): | 10-95% |
Ukwakhiwa kwemishini
| Ubukhulu (i-WxHxD): | 448 mm x 44 mm x 310 mm (ngaphandle kwebhulakhethi yokulungisa) |
| Isisindo: | 3.60 kg |
| Ukufaka: | Ikhabhinethi yokulawula engu-19" |
| Isigaba sokuvikela: | I-IP20 |
Amamodeli ahlobene we-Hirschmann MACH102-8TP
I-MACH102-24TP-FR
I-MACH102-8TP-R
I-MACH102-8TP
I-MACH104-20TX-FR
I-MACH104-20TX-FR-L3P
I-MACH4002-24G-L3P
I-MACH4002-48G-L3P
Imikhiqizo ehlobene
-
I-Hirschmann SPR40-8TX-EEC Iswishi Engalawulwa
Usuku Lokuhweba Incazelo Yomkhiqizo Incazelo Engalawulwa, I-Industrial ETHERNET Rail Switch, umklamo ongenamoya, imodi yokushintsha isitoreji kanye neyokudlulisela phambili, isikhombimsebenzisi se-USB sokulungiselela, Uhlobo lwe-Fast Ethernet Port kanye nobuningi 8 x 10/100BASE-TX, ikhebula le-TP, amasokhethi e-RJ45, ukuwela okuzenzakalelayo, ukuxoxisana okuzenzakalelayo, i-auto-polarity Okuningi Izixhumi Ukuxhumana kokunikezwa kwamandla/isignali 1 x ibhulokhi yesiphelo se-plug-in, isikhombimsebenzisi se-USB esingu-6-pin 1 x i-USB yokulungiselela...
-
I-Hirschmann M-SFP-LX+/LC SFP Transceiver
Usuku Lokuhweba Incazelo Yomkhiqizo Uhlobo: M-SFP-LX+/LC, I-SFP Transceiver Incazelo: I-SFP Fiberoptic Gigabit Ethernet Transceiver SM Inombolo Yengxenye: 942023001 Uhlobo lwembobo kanye nobuningi: 1 x 1000 Mbit/s enesixhumanisi se-LC Usayizi wenethiwekhi - ubude bekhebula I-fiber yemodi eyodwa (SM) 9/125 µm: 14 - 42 km (Isabelomali Sesixhumanisi ku-1310 nm = 5 - 20 dB; A = 0,4 dB/km; D = 3,5 ps/(nm*km)) Izidingo zamandla...
-
I-Hirschmann BRS20-8TX/2FX (Ikhodi yomkhiqizo: BRS20-1...
Usuku Lokuhweba Incazelo Yomkhiqizo Uhlobo BRS20-8TX/2FX (Ikhodi Yomkhiqizo: BRS20-1000M2M2-STCY99HHSESXX.X.XX) Incazelo I-Managed Industrial Switch ye-DIN Rail, umklamo ongena-fan Uhlobo lwe-Fast Ethernet Inguqulo Yesofthiwe I-HiOS10.0.00 Inombolo Yengxenye 942170004 Uhlobo lwe-Port kanye nobuningi 10 Ama-Port esewonke: 8x 10/100BASE TX / RJ45; 2x 100Mbit/s fiber ; 1. I-Uplink: 1 x 100BASE-FX, MM-SC ; 2. I-Uplink: 1 x 100BAS...
-
I-Hirschmann M1-8SM-SC Media Module (8 x 100BaseF...
Incazelo Incazelo yomkhiqizo Incazelo: 8 x 100BaseFX Singlemode DSC port media module ye-modular, managed, Industrial Workgroup Switch MACH102 Inombolo Yengxenye: 943970201 Usayizi wenethiwekhi - ubude bekhebula I-single mode fibre (SM) 9/125 µm: 0 - 32,5 km, 16 dB Isixhumanisi Isabelomali ku-1300 nm, A = 0,4 dB/km D = 3,5 ps/(nm*km) Izidingo zamandla Ukusetshenziswa kwamandla: 10 W Ukuphuma kwamandla ku-BTU (IT)/h: 34 Izimo ze-Ambient MTB...
-
I-Hirschmann RS20-1600M2M2SDAE Compact Ephethwe Ku...
Incazelo Yomkhiqizo Incazelo I-Fast-Ethernet-Switch Ephethwe Yesitolo Sesitimela Nokushintshana Ngaphambilini, Umklamo Ongenawo Ifeni; Isendlalelo Sesofthiwe 2 Inombolo Yengxenye Ethuthukisiwe 943434005 Uhlobo lwechweba kanye nobuningi Amachweba ayi-16 esewonke: 14 x standard 10/100 BASE TX, RJ45; Uplink 1: 1 x 100BASE-FX, MM-SC; Uplink 2: 1 x 100BASE-FX, MM-SC Ezinye Izixhumi...
-
I-Hirschmann SPIDER II 8TX/2FX EEC Indu Engalawulwa...
Incazelo yomkhiqizo Umkhiqizo: I-SPIDER II 8TX/2FX EEC Unmanaged 10-port Switch Incazelo yomkhiqizo Incazelo: I-Entry Level Industrial ETHERNET Rail-Switch, imodi yokushintsha isitoreji kanye neyokudlulisela phambili, i-Ethernet (10 Mbit/s) kanye ne-Fast-Ethernet (100 Mbit/s) Inombolo Yengxenye: 943958211 Uhlobo lwe-port kanye nobuningi: 8 x 10/100BASE-TX, ikhebula le-TP, amasokhethi e-RJ45, ukuwela okuzenzakalelayo, ukuxoxisana okuzenzakalelayo, i-auto-polarity, ikhebula le-2 x 100BASE-FX, ikhebula le-MM, i-SC s...


