I-Hirschmann RS20-2400M2M2SDAEHC/HH Compact Managed Industrial DIN Rail Ethernet Switch
Incazelo emfushane:
Amachweba e-Ethernet asheshayo ane-PoE/ngaphandle kwawo Ama-switch e-Ethernet aphethwe yi-RS20 compact OpenRail angamukela ubuningi bamachweba obusukela ku-4 kuya ku-25 futhi atholakala ngamachweba ahlukene e-Fast Ethernet uplink – wonke amachweba ethusi, noma amachweba e-fiber angu-1, 2 noma 3. Amachweba e-fiber atholakala ngemodi ye-multimode kanye/noma imodi eyodwa. Amachweba e-Gigabit Ethernet ane-PoE/ngaphandle kwawo Ama-switch e-Ethernet aphethwe yi-RS30 compact OpenRail angamukela ubuningi bamachweba obusukela ku-8 kuya ku-24 ngamachweba ama-Gigabit amabili kanye namachweba ama-Fast Ethernet angu-8, 16 noma 24. Ukucushwa kufaka phakathi amachweba ama-Gigabit amabili anezikhala ze-TX noma ze-SFP. Ama-switch e-Ethernet aphethwe yi-RS40 compact OpenRail angamukela amachweba ama-Gigabit angu-9. Ukucushwa kufaka phakathi amachweba ama-Combo angu-4 (isikhala esingu-10/100/1000BASE TX RJ45 kanye nesikhala se-FE/GE-SFP) kanye namachweba ama-5 x 10/100/1000BASE TX RJ45
Imininingwane Yomkhiqizo
Amathegi Omkhiqizo
Incazelo
Incazelo yomkhiqizo
| Incazelo | I-Fast-Ethernet-Switch ephethwe ngokusheshisa yokushintsha i-DIN rail store-and-forward-switching, design free fanless; I-Software Layer 2 Enhanced |
| Inombolo Yengxenye | 943434043 |
| Ukutholakala | Usuku lokugcina lwe-oda: 31 Disemba 2023 |
| Uhlobo lwembobo kanye nobuningi | Amachweba angu-24 esewonke: 22 x standard 10/100 BASE TX, RJ45; Uplink 1: 1 x 100BASE-FX, MM-SC; Uplink 2: 1 x 100BASE-FX, MM-SC |
Ama-Interface Engeziwe
| Ukuxhumana kokunikezwa kwamandla/isignali | Ibhulokhi yokugcina ye-plug-in engu-1 x, enamaphini ayi-6 |
| Isixhumi esibonakalayo se-V.24 | 1 x isokhethi ye-RJ11 |
| Isixhumi esibonakalayo se-USB | I-1 x USB yokuxhuma i-adaptha yokucushwa okuzenzakalelayo ye-ACA21-USB |
Usayizi wenethiwekhi - ubude bekhebula
| Ipheya elisontiwe (TP) | Ichweba 1 - 22: 0 - 100 m |
| I-fibre ye-Multimode (MM) 50/125 µm | Isixhumanisi Esiphezulu 1: 0-5000 m, 8 dB Isabelomali Sesixhumanisi ku-1300 nm, A=1 dB/km, 3 dB Isitoreji, B = 800 MHz x km \\\ Isixhumanisi Esiphezulu 2: 0-5000 m, 8 dB Isabelomali Sesixhumanisi ku-1300 nm, A=1 dB/km, 3 dB Isitoreji, B = 800 MHz x km |
| I-fibre yemodi eminingi (MM) 62.5/125 µm | I-Uplink 1: 0 - 4000 m, 11 dB Isabelomali Sesixhumanisi ku-1300 nm, A = 1 dB/km, 3 dB reserve, B = 500 MHz x km \\\ I-Uplink 2: 0 - 4000 m, 11 dB Isabelomali Sesixhumanisi ku-1300 nm, A = 1 dB/km, 3 dB reserve, B = 500 MHz x km |
Usayizi wenethiwekhi - ukucasheka
| I-topology yomugqa - / inkanyezi | noma yikuphi |
| Ukushintsha kwenani lesakhiwo sendandatho (HIPER-Ring) | 50 (isikhathi sokulungisa kabusha imizuzwana engu-0.3) |
Izidingo zamandla
| I-Voltage Yokusebenza | 12/24/48V DC (9,6-60)V kanye ne-24V AC (18-30)V (engadingeki) |
| Ukusetshenziswa kwamandla | ubuningi. 14.5 W |
| Ukukhishwa kwamandla ku-BTU (IT)/h | ubuningi. 52.9 |
Isofthiwe
| Ukushintsha | Khubaza Ukufunda (ukusebenza kwehabhu), Ukufunda kwe-VLAN okuzimele, Ukuguga Okusheshayo, Ukufakwa Kwekheli le-Unicast/Multicast Okungaguquki, Ukubekwa Kwe-QoS / Port Prioritization (802.1D/p), Ukubekwa Kwe-TOS/DSCP Prioritization, Umkhawulo Wokusakaza Okuphumayo Nge-Port, Ukulawula Ukugeleza (802.3X), i-VLAN (802.1Q), i-IGMP Snooping/Querier (v1/v2/v3) |
| Ukweqiwa Kwemali Eningi | I-HIPER-Ring (Umphathi), I-HIPER-Ring (I-Ring Switch), I-Media Redundancy Protocol (MRP) (IEC62439-2), I-Redundant Network Coupling, i-RSTP 802.1D-2004 (IEC62439-1), Ama-RSTP Guards, i-RSTP phezu kwe-MRP |
| Ukuphathwa | I-TFTP, i-LLDP (802.1AB), i-V.24, i-HTTP, izithiyo, i-SNMP v1/v2/v3, i-Telnet |
| Ukuxilongwa | Ukutholwa Kwezinkinga Zekheli Lokuphatha, Ukutholwa Kokufunda Kabusha Kwekheli, Ukuxhumana Kwesignali, Isibonakaliso Sesimo Sedivayisi, Ama-LED, I-Syslog, Ukutholwa Kokungafani Okuphindwe Kabili, I-RMON (1,2,3,9), I-Port Mirroring 1:1, I-Port Mirroring 8:1, Ulwazi Lwesistimu, Ukuzihlola Kokuqala Okubandayo, Ukuphathwa kwe-SFP, I-Switch Dump |
| Ukucushwa | I-Adapter Yokuhlela Okuzenzakalelayo I-ACA11 Usekelo Olulinganiselwe (RS20/30/40, MS20/30), Ukuhlehlisa Ukuhlela Okuzenzakalelayo (ukugoqa emuva), Iminwe Yokuhlela, Iklayenti le-BOOTP/DHCP Elinokuhlela Okuzenzakalelayo, I-Adapter Yokuhlela Okuzenzakalelayo I-ACA21/22 (USB), I-HiDiscovery, I-DHCP Relay ene-Option 82, I-Command Line Interface (CLI), Usekelo lwe-MIB olugcwele, Ukuphathwa Okusekelwe Kuwebhu, Usizo Oluzwela Umongo |
| Ukuphepha | Ukuphepha Kwechweba okusekelwe ku-IP, Ukuphepha Kwechweba okusekelwe ku-MAC, Ukufinyelela Ekuphathweni okuvinjelwe yi-VLAN, Ukungena Kwe-SNMP, Ukuphathwa Kwabasebenzisi Bendawo, Ukushintsha Iphasiwedi Ekungeneni Kokuqala |
| Ukuvumelanisa isikhathi | Iklayenti le-SNTP, Iseva ye-SNTP |
| Amaphrofayili Ezimboni | Iphrothokholi ye-Ethernet/IP, Iphrothokholi ye-PROFINET IO |
| Okuhlukahlukene | Ukuwela Ikhebula Ngesandla |
| Izilungiselelo Ezisengaphambili | Okujwayelekile |
Izimo ze-Ambient
| Izinga lokushisa lokusebenza | 0-+60 °C |
| Izinga lokushisa lokugcina/lokuthutha | -40-+70 °C |
| Umswakama ohlobene (awunciphisi) | 10-95% |
Ukwakhiwa kwemishini
| Ubukhulu (i-WxHxD) | 110 mm x 131 mm x 111 mm |
| Isisindo | 650 g |
| Ukufaka | Isitimela se-DIN |
| Isigaba sokuvikela | I-IP20 |
Amamodeli Ahlobene neHirschmann RS20-2400M2M2SDAEHC/HH:
I-RS20-0800T1T1SDAEHC/HH
I-RS20-0800M2M2SDAEHC/HH
I-RS20-0800S2S2SDAEHC/HH
I-RS20-1600T1T1SDAEHC/HH
I-RS20-1600M2M2SDAEHC/HH
I-RS20-1600S2S2SDAEHC/HH
I-RS30-0802O6O6SDAEHC/HH
I-RS30-1602O6O6SDAEHC/HH
I-RS40-0009CCCCSDAEHH
I-RS20-2400M2M2SDAEHC/HH
RS20-0800T1T1SDAUHC/HH
I-RS20-0800M2M2SDAUHC/HH
I-RS20-0800S2S2SDAUHC/HH
I-RS20-1600M2M2SDAUHC/HH
I-RS20-1600S2S2SDAUHC/HH
RS30-0802O6O6SDAUHC/HH
RS30-1602O6O6SDAUHC/HH
I-RS20-0800S2T1SDAUHC
I-RS20-1600T1T1SDAUHC
I-RS20-2400T1T1SDAUHC
Imikhiqizo ehlobene
-
I-Hirschmann BRS20-2400ZZZZ-STCZ99HHSES Shintsha
Usuku Lokuhweba Imininingwane Yobuchwepheshe Incazelo Yomkhiqizo Incazelo I-Managed Industrial Switch ye-DIN Rail, umklamo ongena-fanless Uhlobo lwe-Fast Ethernet Inguqulo Yesofthiwe I-HiOS 09.6.00 Uhlobo lwe-port kanye nobuningi Ama-port angu-24 esewonke: 20x 10/100BASE TX / RJ45; 4x 100Mbit/s fiber; 1. I-Uplink: 2 x SFP Slot (100 Mbit/s) ; 2. I-Uplink: 2 x SFP Slot (100 Mbit/s) Okunye Ukuxhumana kokunikezwa kwamandla/isignali 1 x i-plug-in terminal block, 6-...
-
I-Hirschmann BRS20-8TX/2FX (Ikhodi yomkhiqizo: BRS20-1...
Usuku Lokuhweba Incazelo Yomkhiqizo Uhlobo BRS20-8TX/2FX (Ikhodi Yomkhiqizo: BRS20-1000M2M2-STCY99HHSESXX.X.XX) Incazelo I-Managed Industrial Switch ye-DIN Rail, umklamo ongena-fan Uhlobo lwe-Fast Ethernet Inguqulo Yesofthiwe I-HiOS10.0.00 Inombolo Yengxenye 942170004 Uhlobo lwe-Port kanye nobuningi 10 Ama-Port esewonke: 8x 10/100BASE TX / RJ45; 2x 100Mbit/s fiber ; 1. I-Uplink: 1 x 100BASE-FX, MM-SC ; 2. I-Uplink: 1 x 100BAS...
-
I-HIRSCHMANN BRS30-1604OOOO-STCZ99HHSES I-S EPHATHWE...
Usuku Lokuhweba lwe-HIRSCHMANN BRS30 Series Amamodeli Atholakalayo BRS30-0804OOOO-STCZ99HHSESXX.X.XX BRS30-1604OOOO-STCZ99HHSESXX.X.XX BRS30-2004OOOO-STCZ99HHSESXX.X.XX
-
I-Hirschmann RS30-2402O6O6SDAE Compact Switch
Usuku Lokuhweba Incazelo Yomkhiqizo Incazelo Amachweba angu-26 I-Gigabit/Fast-Ethernet-Switch (2 x Gigabit Ethernet, 24 x Fast Ethernet), isofthiwe ephethwe, Isendlalelo 2 Esithuthukisiwe, sokushintsha isitoreji sesitimela se-DIN kanye nokushintsha phambili, umklamo ongenamoya Uhlobo lwechweba kanye nobuningi Amachweba angu-26 esewonke, amachweba angu-2 e-Gigabit Ethernet; 1. isixhumanisi sokuxhuma: I-Gigabit SFP-Slot; 2. isixhumanisi sokuxhuma: I-Gigabit SFP-Slot; 24 x ejwayelekile engu-10/100 BASE TX, RJ45 Okuningi Ukuxhumana kokunikezwa kwamandla/ukubonisana ...
-
Hirschmann GRS1030-16T9SMMV9HHSE2S Fast/Gigabit...
Isingeniso Iswishi ye-Fast/Gigabit Ethernet eyenzelwe ukusetshenziswa ezindaweni zezimboni ezinzima ngesidingo samadivayisi angabizi kakhulu, asezingeni lokuqala. Kufika kuma-port angu-28 kuwo angu-20 kuyunithi eyisisekelo kanye nesikhala semojuli yemidiya esivumela amakhasimende ukwengeza noma ukushintsha ama-port angu-8 engeziwe ensimini. Incazelo yomkhiqizo Uhlobo...
-
Imojula yemidiya ye-Hirschmann MM3-2FXM2/2TX1
Incazelo Incazelo yomkhiqizo Uhlobo: MM3-2FXM2/2TX1 Inombolo Yengxenye: 943761101 Uhlobo lwembobo kanye nobuningi: 2 x 100BASE-FX, izintambo ze-MM, amasokhethi e-SC, 2 x 10/100BASE-TX, izintambo ze-TP, amasokhethi e-RJ45, ukuwela okuzenzakalelayo, ukuxoxisana okuzenzakalelayo, i-auto-polarity Usayizi wenethiwekhi - ubude bekhebula I-Twisted pair (TP): 0-100 I-Multimode fibre (MM) 50/125 µm: 0 - 5000 m, 8 dB isabelomali sesixhumanisi ku-1300 nm, A = 1 dB/km, 3 dB reserve,...


