I-Hirschmann RS20-2400T1T1SDAE Shintsha
Incazelo emfushane:
Lolu chungechunge luvumela abasebenzisi ukuthi bakhethe ukushintsha okufushane noma okufushane, kanye nokucacisa ubuningi be-port, uhlobo lomgogodla, isivinini, izilinganiso zokushisa, i-conformal coating, kanye nezindinganiso ezahlukene zemboni. Zombili amapulatifomu amancane nane-modular anikeza okokufaka kwamandla okungafuneki kanye nokudluliselwa kwamaphutha (okubangelwa ukulahlekelwa amandla kanye/noma i-port-link). Inguqulo ephethwe kuphela enikeza ukuphindaphinda kwemidiya/indandatho, ukuhlunga okuningi/ukuskena kwe-IGMP, i-VLAN, i-port mirroring, ukuxilongwa kwenethiwekhi kanye nokulawula i-port.
Ipulatifomu encane iyakwazi ukuthwala amachweba afinyelela kwangu-24 ngaphakathi kwesikhala esingamasentimitha angu-4.5 ku-DIN rail. Wonke amachweba ayakwazi ukusebenza ngesivinini esiphezulu esingu-100 Mbps.
Imininingwane Yomkhiqizo
Amathegi Omkhiqizo
Usuku Lokuhweba
Incazelo yomkhiqizo
| Incazelo | I-Switch ye-Ethernet esheshayo enamachweba ama-4, ephethwe, isofthiwe ye-Layer 2 Enhanced, yokushintsha i-DIN rail store-and-forward, design engenafeni |
| Uhlobo lwembobo kanye nobuningi | Amachweba angu-24 esewonke; 1. i-uplink: 10/100BASE-TX, RJ45; 2. i-uplink: 10/100BASE-TX, RJ45; 22 x ejwayelekile engu-10/100 BASE TX, RJ45 |
Ama-Interface Engeziwe
| Ukuxhumana kokunikezwa kwamandla/isignali | Ibhulokhi yokugcina ye-plug-in engu-1 x, enamaphini ayi-6 |
| Isixhumi esibonakalayo se-V.24 | 1 x isokhethi ye-RJ11 |
| Isixhumi esibonakalayo se-USB | I-1 x USB yokuxhuma i-AutoConfiguration Adapter ACA21-USB |
Usayizi wenethiwekhi - ubude bekhebula
| Ipheya elisontiwe (TP) | 0 m ... 100 m |
Usayizi wenethiwekhi - ukucasheka
| I-topology yomugqa - / inkanyezi | noma yikuphi |
| Ukushintsha kwenani lesakhiwo sendandatho (HIPER-Ring) | 50 (isikhathi sokulungisa kabusha < 0.3 sec.) |
Izidingo zamandla
| I-voltage yokusebenza | 12/24/48 V DC (9,6-60) V kanye ne-24 V AC (18-30) V (engadingeki) |
| Ukusetshenziswa kwamanje ku-24 V DC | 563 mA |
| Ukusetshenziswa kwamanje ku-48 V DC | 282 mA |
| Ukukhishwa kwamandla ku-Btu (IT) h | 46.1 |
Isofthiwe
| Ukuphathwa | Isixhumi esibonakalayo esibonakalayo, isixhumi esibonakalayo sewebhu, i-SNMP V1/V2, ukudluliswa kwefayela le-HiVision SW HTTP/TFTP |
| Ukuxilongwa | Ama-LED, ifayela lelogi, i-syslog, ukuxhumana okudluliselwe, i-RMON, i-port mirroring 1:1, i-topology discovery 802.1AB, khubaza ukufunda, i-SFP diagnostic (izinga lokushisa, okokufaka okubonakalayo kanye namandla okukhipha, amandla ku-dBm) |
| Ukucushwa | Isixhumi esibonakalayo somugqa we-Comand (CLI), i-TELNET, i-BootP, i-DHCP, inketho ye-DHCP 82, i-HIDiscovery, ukushintshaniswa kwedivayisi okulula nge-adaptha yokumisa ngokuzenzakalelayo i-ACA21-USB (isofthiwe ezenzakalelayo kanye/noma ukulayishwa kokumisa), ukuhlehlisa kokumisa okuzenzakalelayo okungavumelekile,
|
| Ukuphepha | Ukuphepha Kwechweba (i-IP kanye ne-MAC) enamakheli amaningi, i-SNMP V3 (akukho ukubethela) |
| Imisebenzi yokwehliswa kwemali | Indandatho ye-HIPER (isakhiwo sendandatho), i-MRP (ukusebenza kwendandatho ye-IEC), i-RSTP 802.1D-2004, ukuhlanganiswa kwenethiwekhi/indandatho okungafuneki, i-MRP kanye ne-RSTP ngogesi ongu-24 V ongafuneki |
| Hlunga | Amakilasi e-QoS 4, ukubekwa phambili kwe-port (IEEE 802.1D/p), i-VLAN (IEEE 802.1Q), ukufunda kwe-VLAN okwabiwe, ukusakaza okuningi (IGMP Snooping/Querier), ukutholwa kokusakaza okuningi okungaziwa ukusakaza okuningi, i-broadcastlimiter, ukuguga okusheshayo |
| Amaphrofayili Ezimboni | Amaphrofayili e-EtherNet/IP kanye ne-PROFINET (2.2 PDEV, i-GSDML generator ezimele, ukushintshaniswa kwamadivayisi okuzenzakalelayo) afakiwe, ukucushwa kanye nokuxilonga ngamathuluzi esofthiwe ezenzakalelayo njenge-STEP7, noma i-Control Logix |
| Ukuvumelanisa isikhathi | Iklayenti/iseva ye-SNTP, i-PTP / IEEE 1588 |
| Ukulawula ukugeleza | Ukulawula ukugeleza okungu-802.3x, ukubaluleka kwembobo okungu-802.1D/p, ukubaluleka (TOS/DIFFSERV) |
| Izilungiselelo Ezisengaphambili | Okujwayelekile |
Izimo ze-Ambient
| Izinga lokushisa lokusebenza | 0 ºC ... 60 ºC |
| Izinga lokushisa lokugcina/lokuthutha | -40 ºC ... 70 ºC |
| Umswakama ohlobene (awunciphisi) | 10% ... 95% |
| I-MTBF | Iminyaka engu-37.5 (MIL-HDBK-217F) |
| Upende ovikelayo ku-PCB | No |
Ukwakhiwa kwemishini
| Ubukhulu (Ububanzi x Ububanzi x Ububanzi) | 110 mm x 131 mm x 111 mm |
| Ukufaka | Isitimela se-DIN |
| Isisindo | 650 g |
| Isigaba sokuvikela | I-IP20 |
Ukuqina kwemishini
| I-IEC 60068-2-27 ukushaqeka | 15 g, ubude be-11 ms, ama-shock angu-18 |
| I-IEC 60068-2-6 ukudlidliza | 1 mm, 2 Hz-13.2 Hz, imizuzu engama-90; 0.7 g, 13.2 Hz-100 Hz, imizuzu engama-90; 3.5 mm, 3 Hz-9 Hz, imijikelezo eyi-10, i-octave eyi-1/min.; 1 g, 9 Hz-150 Hz, imijikelezo eyi-10, i-octave eyi-1/min. |
Ukungavikeleki kokuphazamiseka kwe-EMC
| I-EN 61000-4-2 ukukhishwa kwe-electrostatic (ESD) | Ukukhishwa kokuthintana okungu-6 kV, ukukhishwa komoya okungu-8 kV |
| Insimu kagesi kagesi ye-EN 61000-4-3 | 10 V/m (80-1000 MHz) |
| I-EN 61000-4-4 i-fast transients (iqhuma) | Ulayini wamandla we-2 kV, ulayini wedatha we-1 kV |
| I-EN 61000-4-5 i-voltage yokwanda | umugqa wamandla: 2 kV (umugqa/umhlaba), 1 kV (umugqa/umugqa), umugqa wedatha we-1 kV |
| I-EN 61000-4-6 yokungavikeleki okwenziwe | 3 V (10 kHz-150 kHz), 10 V (150 kHz-80 MHz) |
Ukungavikeleki okukhishwe yi-EMC
| I-FCC CFR47 Ingxenye 15 | I-FCC 47 CFR Ingxenye 15 Isigaba A |
| I-EN 55022 | Isigaba A se-EN 55022 |
Ukuvunyelwa
| Ukuphepha kwemishini yokulawula yezimboni | i-cUL 508 |
| Izindawo eziyingozi | I-ISA 12.12.01 Isigaba 1 Isigaba 2 |
| Ukwakha imikhumbi | akukho |
| Isimiso sesitimela | akukho |
| Isiteshi esincane | akukho |
Imikhiqizo ehlobene
-
I-Hirschmann BAT450-FUS599CW9M9AT699AB9D9H Indust...
Incazelo Yomkhiqizo Umkhiqizo: BAT450-FUS599CW9M9AT699AB9D9HXX.XX.XXXX Isilungisi: Isilungisi se-BAT450-F Incazelo Yomkhiqizo Incazelo I-Dual Band Ruggedized (IP65/67) Industrial Wireless LAN Access Point/Client for install in the rad environment. Uhlobo lwembobo kanye nobuningi I-Ethernet yokuqala: Iphrothokholi yomsakazo ye-M12 enekhodi engu-8 IEEE 802.11a/b/g/n/ac I-interface ye-WLAN ngokwe-IEEE 802.11ac, kufika ku-1300 Mbit/s gross bandwidth Ibala...
-
I-Hirschmann SPIDER 5TX l I-Industrial Ethernet Switch
Incazelo Yomkhiqizo Incazelo Yomkhiqizo Izinga Lokungena Imodi Yesitimela Se-Enter Industrial ETHERNET, imodi yokushintsha isitoreji kanye neyokudlulisela phambili, i-Ethernet (10 Mbit/s) kanye ne-Fast-Ethernet (100 Mbit/s) Uhlobo lwembobo kanye nobuningi 5 x 10/100BASE-TX, ikhebula le-TP, amasokhethi e-RJ45, ukuwela okuzenzakalelayo, ukuxoxisana okuzenzakalelayo, i-auto-polarity Uhlobo lwe-SPIDER 5TX Inombolo ye-oda 943 824-002 Okunye Ukuxhumana Ukunikezwa kwamandla/ukubonisana 1 pl...
-
I-Hirschmann BRS40-0024OOOO-STCZ99HHSES Switch
Usuku Lokuhweba Incazelo Yomkhiqizo Incazelo I-Managed Industrial Switch ye-DIN Rail, umklamo ongena-fan Zonke izinhlobo ze-Gigabit Inguqulo Yesofthiwe I-HiOS 09.6.00 Uhlobo lwe-Port kanye nobuningi 24 Ama-Port esewonke: 20x 10/100/1000BASE TX / RJ45, 4x 100/1000Mbit/s fiber ; 1. I-Uplink: 2 x SFP Slot (100/1000 Mbit/s) ; 2. I-Uplink: 2 x SFP Slot (100/1000 Mbit/s) Okunye Ukuxhumana Kokunikezwa kwamandla/isignali 1 x i-plug-in terminal block, i-6-pin D...
-
I-Hirschmann SPIDER-SL-20-01T1S29999SZ9HHHH Unman...
Incazelo yomkhiqizo Umkhiqizo: Hirschmann SPIDER-SL-20-01T1S29999SZ9HHHH Isilungisi: SPIDER-SL-20-01T1S29999SZ9HHHH Incazelo yomkhiqizo Incazelo Okungalawulwa, I-Industrial ETHERNET Rail Switch, umklamo ongenamoya, imodi yokushintsha isitoreji kanye neyokudlulisela phambili, I-Fast Ethernet, Uhlobo lwe-Fast Ethernet Port kanye nobuningi obungu-1 x 10/100BASE-TX, ikhebula le-TP, amasokhethi e-RJ45, ukuwela okuzenzakalelayo, ukuxoxisana okuzenzakalelayo, i-auto-polarity 10/100BASE-TX, ikhebula le-TP, amasokhethi e-RJ45, i-au...
-
I-Hirschmann DRAGON MACH4000-48G+4X-L2A Switch
Usuku Lokuhweba Incazelo Yomkhiqizo Uhlobo: DRAGON MACH4000-48G+4X-L2A Igama: DRAGON MACH4000-48G+4X-L2A Incazelo: I-Full Gigabit Ethernet Backbone Switch enokunikezwa kwamandla okungafuneki kwangaphakathi kanye namachweba e-GE afinyelela ku-48x GE + 4x 2.5/10, umklamo we-modular kanye nezici ze-HiOS ze-Layer 2 ezithuthukisiwe Inguqulo yesofthiwe: HiOS 09.0.06 Inombolo Yengxenye: 942154001 Uhlobo lwechweba kanye nobuningi: Amachweba esewonke afinyelela ku-52, Iyunithi eyisisekelo amachweba agxilile angu-4: 4x 1/2.5/10 GE SFP+...
-
I-Hirschmann SPIDER-SL-44-08T1999999TY9HHHH Ether...
Isingeniso I-Hirschmann SPIDER-SL-44-08T1999999TY9HHHH ayilawulwa, I-Industrial ETHERNET Rail Switch, idizayini engenafeni, imodi yokushintsha yokugcina kanye neyokudlulisela phambili, I-Gigabit Ethernet ephelele ene-PoE+, I-Gigabit Ethernet ephelele ene-PoE+ Incazelo yomkhiqizo Incazelo yomkhiqizo Incazelo Ayilawulwa, I-Industrial ETHERNET Rail Switch, engenafeni...


