I-Hirscnmann RS20-2400S2S2SDAE Switch
Incazelo emfushane:
Amachweba e-Ethernet asheshayo ane-PoE/ngaphandle kwawo Ama-switch e-Ethernet aphethwe yi-RS20 compact OpenRail angamukela ubuningi bamachweba obusukela ku-4 kuya ku-25 futhi atholakala ngamachweba ahlukene e-Fast Ethernet uplink – wonke amachweba ethusi, noma amachweba e-fiber angu-1, 2 noma 3. Amachweba e-fiber atholakala ngemodi ye-multimode kanye/noma imodi eyodwa. Amachweba e-Gigabit Ethernet ane-PoE/ngaphandle kwawo Ama-switch e-Ethernet aphethwe yi-RS30 compact OpenRail angamukela ubuningi bamachweba obusukela ku-8 kuya ku-24 ngamachweba ama-Gigabit amabili kanye namachweba ama-Fast Ethernet angu-8, 16 noma 24. Ukucushwa kufaka phakathi amachweba ama-Gigabit amabili anezikhala ze-TX noma ze-SFP. Ama-switch e-Ethernet aphethwe yi-RS40 compact OpenRail angamukela amachweba ama-Gigabit angu-9. Ukucushwa kufaka phakathi amachweba ama-Combo angu-4 (isikhala esingu-10/100/1000BASE TX RJ45 kanye nesikhala se-FE/GE-SFP) kanye namachweba ama-5 x 10/100/1000BASE TX RJ45
Imininingwane Yomkhiqizo
Amathegi Omkhiqizo
Usuku Lokuhweba
Umkhiqizo incazelo
| Incazelo | I-Fast-Ethernet-Switch ephethwe ngokusheshisa yokushintsha i-DIN rail store-and-forward-switching, design free fanless; I-Software Layer 2 Enhanced |
| Inombolo Yengxenye | 943434045 |
| Uhlobo lwembobo kanye nobuningi | Amachweba angu-24 esewonke: 22 x ejwayelekile engu-10/100 BASE TX, RJ45; Isixhumanisi Esiphezulu 1: 1 x 100BASE-FX, SM-SC; Isixhumanisi Esiphezulu 2: 1 x 100BASE-FX, SM-SC |
Okuningi Izixhumi
| Ukuxhumana kokunikezwa kwamandla/isignali | Ibhulokhi yokugcina ye-plug-in engu-1 x, enamaphini ayi-6 |
| Isixhumi esibonakalayo se-V.24 | 1 x isokhethi ye-RJ11 |
| Isixhumi esibonakalayo se-USB | I-1 x USB yokuxhuma i-adaptha yokucushwa okuzenzakalelayo ye-ACA21-USB |
Inethiwekhi usayizi - ubude of ikhebula
| Ipheya elisontiwe (TP) | Ichweba 1 - 22: 0 - 100 m |
| I-fibre yemodi eyodwa (SM) 9/125 µm | I-Uplink 1: 0 - 32.5 km, 16 dB Isabelomali Sesixhumanisi ku-1300 nm, A = 0.4 dB/km, 3 dB reserve, D = 3.5 ps/(nm x km) \\\ I-Uplink 2: 0 - 32.5 km, 16 dB Isabelomali Sesixhumanisi ku-1300 nm, A = 0.4 dB/km, 3 dB reserve, D = 3.5 ps/(nm x km) |
Inethiwekhi usayizi - ukucasuka
| I-topology yomugqa - / inkanyezi | noma yikuphi |
| Ukushintsha kwenani lesakhiwo sendandatho (HIPER-Ring) | 50 (isikhathi sokulungisa kabusha imizuzwana engu-0.3) |
Amandla izidingo
| I-Voltage Yokusebenza | 12/24/48V DC (9,6-60)V kanye ne-24V AC (18-30)V (engadingeki) |
| Ukusetshenziswa kwamandla | ubuningi. 14.5 W |
| Ukukhishwa kwamandla ku-BTU (IT)/h | ubuningi. 52.9 |
Isofthiwe
| Ukushintsha | Khubaza Ukufunda (ukusebenza kwehabhu), Ukufunda kwe-VLAN okuzimele, Ukuguga Okusheshayo, Ukufakwa Kwekheli le-Unicast/Multicast Okungaguquki, Ukubekwa Kwe-QoS / Port Prioritization (802.1D/p), Ukubekwa Kwe-TOS/DSCP Prioritization, Umkhawulo Wokusakaza Okuphumayo Nge-Port, Ukulawula Ukugeleza (802.3X), i-VLAN (802.1Q), i-IGMP Snooping/Querier (v1/v2/v3) |
| Ukweqiwa Kwemali Eningi | I-HIPER-Ring (Umphathi), I-HIPER-Ring (I-Ring Switch), I-Media Redundancy Protocol (MRP) (IEC62439-2), I-Redundant Network Coupling, i-RSTP 802.1D-2004 (IEC62439-1), Ama-RSTP Guards, i-RSTP phezu kwe-MRP |
| Ukuphathwa | I-TFTP, i-LLDP (802.1AB), i-V.24, i-HTTP, izithiyo, i-SNMP v1/v2/v3, i-Telnet |
| Ukuxilongwa | Ukutholwa Kwezinkinga Zekheli Lokuphatha, Ukutholwa Kokufunda Kabusha Kwekheli, Ukuxhumana Kwesignali, Isibonakaliso Sesimo Sedivayisi, Ama-LED, I-Syslog, Ukutholwa Kokungafani Okuphindwe Kabili, I-RMON (1,2,3,9), I-Port Mirroring 1:1, I-Port Mirroring 8:1, Ulwazi Lwesistimu, Ukuzihlola Kokuqala Okubandayo, Ukuphathwa kwe-SFP, I-Switch Dump |
| Ukucushwa | I-Adapter Yokuhlela Okuzenzakalelayo I-ACA11 Ukusekelwa Okulinganiselwe (RS20/30/40, MS20/30), Ukuhlehlisa Ukuhlela Okuzenzakalelayo (ukugoqa emuva), Ukuhlela Iminwe, Iklayenti le-BOOTP/DHCP eline Ukucushwa Okuzenzakalelayo, I-Adapter Yokucushwa Okuzenzakalelayo i-ACA21/22 (i-USB), i-HiDiscovery, i-DHCP Relay ene-Option 82, i-Command Line Interface (CLI), Usekelo lwe-MIB olugcwele, Ukuphathwa Okusekelwe kuwebhu, Usizo olubucayi kokuqukethwe |
| Ukuphepha | Ukuphepha Kwechweba okusekelwe ku-IP, Ukuphepha Kwechweba okusekelwe ku-MAC, Ukufinyelela Ekuphathweni okuvinjelwe yi-VLAN, Ukungena Kwe-SNMP, Ukuphathwa Kwabasebenzisi Bendawo, Ukushintsha Iphasiwedi Ekungeneni Kokuqala |
| Ukuvumelanisa isikhathi | Iklayenti le-SNTP, Iseva ye-SNTP |
| Amaphrofayili Ezimboni | Iphrothokholi ye-Ethernet/IP, Iphrothokholi ye-PROFINET IO |
| Okuhlukahlukene | Ukuwela Ikhebula Ngesandla |
| Izilungiselelo Ezisengaphambili | Okujwayelekile |
I-Ambient izimo
| Izinga lokushisa lokusebenza | 0-+60 °C |
| Izinga lokushisa lokugcina/lokuthutha | -40-+70 °C |
| Umswakama ohlobene (awunciphisi) | 10-95% |
Okwemishini ukwakhiwa
| Ubukhulu (i-WxHxD) | 110 mm x 131 mm x 111 mm |
| Isisindo | 650 g |
| Ukufaka | Isitimela se-DIN |
| Isigaba sokuvikela | I-IP20 |
Okwemishini ukuzinza
| Ukudlidliza kwe-IEC 60068-2-6 | 1 mm, 2 Hz-13.2 Hz, imizuzu engama-90; 0.7 g, 13.2 Hz-100 Hz, imizuzu engama-90; 3.5 mm, 3 Hz-9 Hz, imijikelezo eyi-10, i-octave eyi-1/min.; 1 g, 9 Hz-150 Hz, imijikelezo eyi-10, i-octave eyi-1/min. |
| I-IEC 60068-2-27 ukushaqeka | 15 g, ubude be-11 ms, ama-shock angu-18 |
I-EMC ukuphazamiseka ukuzivikela komzimba
| I-EN 61000-4-2 ukukhishwa kwe-electrostatic (ESD) | Ukukhishwa kokuthintana okungu-6 kV, ukukhishwa komoya okungu-8 kV |
| I-EN 61000-4-3 insimu kagesi | 10 V/m (80-1000 MHz) |
| I-EN 61000-4-4 i-fast transients (iqhuma) | Ulayini wamandla we-2 kV, ulayini wedatha we-1 kV |
| I-EN 61000-4-5 i-voltage yokwanda | umugqa wamandla: 2 kV (umugqa/umhlaba), 1 kV (umugqa/umugqa), umugqa wedatha we-1 kV |
| I-EN 61000-4-6 Ukungavikeleki Okuqhutshwayo | 3 V (10 kHz-150 kHz), 10 V (150 kHz-80 MHz) |
I-EMC kukhishwe ukuzivikela komzimba
| I-EN 55032 | Isigaba A se-EN 55032 |
| I-FCC CFR47 Ingxenye 15 | I-FCC 47CFR Ingxenye 15, Isigaba A |
Ukuvunyelwa
| Izinga Eliyisisekelo | CE, FCC, EN61131 |
| Ukuphepha kwemishini yokulawula yezimboni | i-cUL 508 |
| Izindawo eziyingozi | cULus ISA12.12.01 class1 div.2 (cUL 1604 class1 div.2) |
Imikhiqizo ehlobene
-
I-Hirschmann MACH102-8TP-FR Managed Switch
Incazelo yomkhiqizo Umkhiqizo: MACH102-8TP-F Ithathelwe indawo yi: GRS103-6TX/4C-1HV-2A I-Switch ye-Ethernet esheshayo engu-10" Ephethwe yi-19" Incazelo yomkhiqizo Incazelo: I-Switch ye-Workgroup yezimboni ye-Ethernet esheshayo/Gigabit Ethernet engu-10 (2 x GE, 8 x FE), ephethwe, I-Software Layer 2 Professional, I-Store-and-Forward-Switching, i-Fanless Design Inombolo Yengxenye: 943969201 Uhlobo lwe-Port kanye nobuningi: Ama-port angu-10 esewonke; 8x (10/100...
-
I-Hirschmann GRS1142-6T6ZSHH00Z9HHSE3AMR Shintsha
Umklamo oguquguqukayo noguquguqukayo wamaswitshi e-GREYHOUND 1040 wenza lokhu kube idivayisi yokuxhumana evikela ikusasa engaguquka kanye nomkhawulokudonsa wenethiwekhi yakho nezidingo zamandla. Ngokugxila ekutholakaleni kwenethiwekhi okuphezulu ngaphansi kwezimo ezinzima zezimboni, lawa maswitshi afaka izinsiza zamandla ezingashintshwa ensimini. Ngaphezu kwalokho, amamojula amabili emidiya akuvumela ukuthi ulungise inani lembobo yedivayisi kanye nohlobo - ngisho nokukunikeza ikhono lokusebenzisa i-GREYHOUND 1040 njenge-backbon...
-
I-Hirschmann RED25-04002T1TT-SDDZ9HPE2S Ethernet ...
Incazelo emfushane I-Hirschmann RED25-04002T1TT-SDDZ9HPE2S Izici kanye nezinzuzo I-Futureproof Network Design: Amamojula e-SFP avumela izinguquko ezilula, ezisensimini Gcina Izindleko Zibhekiwe: Amaswishi ahlangabezana nezidingo zenethiwekhi yezimboni ezingeni lokuqala futhi avumela ukufakwa okungabizi, kufaka phakathi ukulungiswa kabusha Isikhathi Esiphezulu Sokusebenza: Izinketho zokungasebenzi kabusha ziqinisekisa ukuxhumana kwedatha okungenaziphazamiso kuyo yonke inethiwekhi yakho Ubuchwepheshe Obuhlukahlukene Bokungasebenzi Kabusha: I-PRP, i-HSR, ne-DLR njengoba...
-
I-Transceiver ye-Hirschmann M-SFP-LX/LC EEC
Incazelo yomkhiqizo Incazelo yomkhiqizo Uhlobo: M-SFP-LX+/LC EEC, i-SFP Transceiver Incazelo: I-SFP Fiberoptic Gigabit Ethernet Transceiver SM, ibanga lokushisa elandisiwe. Inombolo Yengxenye: 942024001 Uhlobo lwembobo kanye nobuningi: 1 x 1000 Mbit/s enesixhumanisi se-LC Usayizi wenethiwekhi - ubude bekhebula I-fiber yemodi eyodwa (SM) 9/125 µm: 14 - 42 km (Isabelomali sesixhumanisi ku-1310 nm = 5 - 20 dB; A = 0,4 dB/km; D = 3,5 ps...
-
I-Hirschmann RS30-1602O6O6SDAUHCHH I-DIN Yezimboni...
Incazelo yomkhiqizo Incazelo Iswishi yezimboni ye-Gigabit / Fast Ethernet engalawulwa yomklamo wesitimela se-DIN, ukushintsha kwesitolo nokudlulisa, okungena-feni; Isendlalelo seSoftware 2 Inombolo Yengxenye Ethuthukisiwe 94349999 Uhlobo lwechweba kanye nobuningi Amachweba ayi-18 esewonke: 16 x ejwayelekile 10/100 BASE TX, RJ45; I-Uplink 1: 1 x I-Gigabit SFP-slot; I-Uplink 2: 1 x I-Gigabit SFP-Slot Okuningi I-Interfac...
-
I-Hirschmann RSP35-08033O6TT-SKKV9HPE2S ephethwe...
Incazelo Yomkhiqizo Incazelo Yokucushwa Uchungechunge lwe-RSP lunezishintshi zesitimela ze-DIN zezimboni eziqinile nezilawulwa kancane ezinezinketho zesivinini esisheshayo nesiyi-Gigabit. Lezi zishintshi zisekela amaphrothokholi aphelele okuphindaphinda njenge-PRP (Parallel Redundancy Protocol), i-HSR (High-availability Seamless Redundancy), i-DLR (Device Level Ring) kanye ne-FuseNet™ futhi zinikeza izinga eliphezulu lokuguquguquka ngezinkulungwane eziningana ze-v...


