| Idatha elinganisiwe (ATEX/IECEx) |
| Ukuhlonza | X II 2 GD Ex eb IIC Gb |
| Ibanga lokushisa lokusebenza | -60 °C ... 85 °C |
| Izesekeli ezaziqinisekiswe ngaphambilini | 3030488 D-ST 2,5-TWIN |
| 3030789 ATP-ST-TWIN |
| 3036602 DS-ST 2,5 |
| 1204517 SZF 1-0,6X3,5 |
| 3022276 I-CLIPFIX 35-5 |
| 3022218 I-CLIPFIX 35 |
| Uhlu lwamabhuloho | Ibhuloho lokuxhuma / FBS 2-5 / 3030161 |
| Ibhuloho lokuxhuma / FBS 3-5 / 3030174 |
| Ibhuloho lokuxhuma / FBS 4-5 / 3030187 |
| Ibhuloho lokuxhuma / FBS 5-5 / 3030190 |
| Ibhuloho lokuxhuma / FBS 10-5 / 3030213 |
| Ibhuloho lokuxhuma / FBS 20-5 / 3030226 |
| Idatha yebhuloho | 22.5 A (2.5 mm²) |
| Ukwenyuka kwezinga lokushisa okungavamile | 40 K (23.4 A / 2.5 mm²) |
| ukuhlanganisa ibhuloho nebhuloho | 550 V |
| - Ekuhlanganiseni phakathi kwamabhulokhi esiphelo angeseduze | 352 V |
| - Ekuhlanganiseni phakathi kwamabhulokhi esiphelo angeseduze ngebhulokhi yesiphelo se-PE | 352 V |
| - Ukubopha okunesembozo esinqunyiwe ubude obude | 220 V |
| - Ukubopha okulinganiselwe ngepuleti lokuhlukanisa | 275 V |
| I-voltage yokuvimbela elinganisiwe | 500 V |
| umphumela | (Okuhlala Njalo) |
| Izinga elijwayelekile |
| I-voltage elinganisiwe | 550 V |
| Isilinganiso samanje | 21 A |
| Umthwalo wamanje ophezulu | 24.5 A |
| Ukumelana kokuthintana | 1.08 mΩ |
| Idatha yokuxhumeka engavamile |
| Ingxenye ephambene negama | 2.5 mm² |
| Isilinganiso se-cross section AWG | 14 |
| Umthamo wokuxhuma uqinile | 0.08 mm² ... 4 mm² |
| Umthamo wokuxhuma i-AWG | 28 ... 12 |
| Umthamo wokuxhumana uyaguquguquka | 0.08 mm² ... 2.5 mm² |
| Umthamo wokuxhuma i-AWG | 28 ... 14 |