Ukunikezwa Kwamandla kwe-Weidmuller PRO ECO3 120W 24V 5A II 3025620000
Imininingwane Yomkhiqizo
Amathegi Omkhiqizo
Ishidi le-data
| Inguqulo | Ukunikezwa kwamandla, iyunithi yokunikezwa kwamandla yemodi yokushintsha, 24 V |
| Inombolo ye-oda | 3025620000 |
| Uhlobo | I-PRO ECO3 120W 24V 5A II |
| I-GTIN (EAN) | 4099986952010 |
| Ubuningi. | Izinto ezi-1 |
| Ukujula | 125 mm |
| Ukujula (amayintshi) | 4.921 amayintshi |
| 130 mm |
| Ukuphakama (amayintshi) | 5.118 amayintshi |
| Ububanzi | 31 mm |
| Ububanzi (amayintshi) | 1.22 intshi |
| Isisindo sengqikithi | 565 g |
| Izinga lokushisa lesitoreji | -40 °C...85 °C |
| Izinga lokushisa lokusebenza | -25 °C...70 °C |
| Qalisa | ≥ -40 °C |
| Umswakama | 5…95% umswakama, akukho ukujiya |
| Isimo Sokuthobela Imithetho ye-RoHS | Kuhambisana nokukhululwa |
| Ukukhululwa kwe-RoHS (uma kusebenza/kuyaziwa) | 6c, 7a, 7cI |
| I-FIECH SVHC | I-Lead 7439-92-1 I-lead monoxide 1317-36-8 |
Amamodeli Ahlobene ne-Weidmuller PRO ECO3 120W 24V 5A II 3025620000
Okwedlule: I-Weidmuller IE-SW-VL16-16TX 1241000000 I-Network Switch Olandelayo: I-Weidmuller IE-SW-BL05T-4TX-1SC 1286550000 I-Network Switch Engalawulwa
Imikhiqizo ehlobene
-
Idatha yoku-oda ejwayelekile Uhlobo Ukunikezwa kwamandla, iyunithi yokunikezwa kwamandla okushintsha imodi, 24 V Inombolo ye-oda 2466850000 Uhlobo PRO TOP1 72W 24V 3A GTIN (EAN) 4050118481440 Ubuningi. 1 pc(s). Ubukhulu kanye nesisindo Ukujula 125 mm Ukujula (amayintshi) 4.921 intshi Ukuphakama 130 mm Ukuphakama (amayintshi) 5.118 intshi Ububanzi 35 mm Ububanzi (amayintshi) 1.378 intshi Isisindo esihlanzekile 650 g ...
-
Idatha yoku-oda ejwayelekile Uhlobo Ukunikezwa kwamandla, iyunithi yokunikezwa kwamandla okushintsha imodi, 24 V Inombolo ye-oda 1469550000 Uhlobo PRO ECO3 480W 24V 20A GTIN (EAN) 4050118275742 Ubuningi. 1 pc(s). Ubukhulu kanye nesisindo Ukujula 120 mm Ukujula (amayintshi) 4.724 intshi Ukuphakama 125 mm Ukuphakama (amayintshi) 4.921 intshi Ububanzi 100 mm Ububanzi (amayintshi) 3.937 intshi Isisindo esihlanzekile 1,300 g ...
-
Idatha yoku-oda ejwayelekile Uhlobo Ukunikezwa kwamandla, iyunithi yokunikezwa kwamandla okushintsha imodi, 24 V Inombolo ye-oda 1469520000 Uhlobo PRO ECO 960W 24V 40A GTIN (EAN) 4050118275704 Ubuningi. 1 pc(s). Ubukhulu kanye nesisindo Ukujula 120 mm Ukujula (amayintshi) 4.724 intshi Ukuphakama 125 mm Ukuphakama (amayintshi) 4.921 intshi Ububanzi 160 mm Ububanzi (amayintshi) 6.299 intshi Isisindo esihlanzekile 3,190 g ...
-
Idatha yoku-oda ejwayelekile Uhlobo Ukunikezwa kwamandla, iyunithi yokunikezwa kwamandla okushintsha imodi, 12 V Inombolo ye-oda 2838510000 Uhlobo PRO BAS 30W 12V 2.6A GTIN (EAN) 4064675444206 Ubuningi. 1 ST Ubukhulu nesisindo Ukujula 85 mm Ukujula (amayintshi) 3.346 intshi Ukuphakama 90 mm Ukuphakama (amayintshi) 3.543 intshi Ububanzi 23 mm Ububanzi (amayintshi) 0.906 intshi Isisindo esihlanzekile 163 g Weidmul...
-
Ukunikezwa Kwamandla kwe-Weidmuller PRO ECO 120W 24V 5A II 3025570000 Izinsizakusebenza zamandla zesizukulwane sesibili se-PROeco zikhulisa ukutholakala kwezinhlelo zokusebenza ezenzakalelayo. Uchungechunge lwezingxenye eziyishumi nambili lunikeza imisebenzi ejwayelekile: ngokusebenza okuphezulu, ukusebenza kahle kanye nokufaneleka kwezinhlelo eziningi. I-LED enemibala emithathu yenza imisebenzi yesevisi kanye nokuhlanganiswa kwamadivayisi e-PROeco kube lula kakhulu. Uchungechunge luhambisana ne-DC UPS, i-electronic load monitor...
-
Ukunikezwa Kwamandla kwe-Weidmuller PRO ECO 480W 24V 20A II 3025590000 Izinsizakusebenza zamandla zesizukulwane sesibili se-PROeco zikhulisa ukutholakala kwezinhlelo zokusebenza ezenzakalelayo. Uchungechunge lwezingxenye eziyishumi nambili lunikeza imisebenzi ejwayelekile: ngokusebenza okuphezulu, ukusebenza kahle kanye nokufaneleka kwezinhlelo eziningi. I-LED enemibala emithathu yenza imisebenzi yesevisi kanye nokuhlanganiswa kwamadivayisi e-PROeco kube lula kakhulu. Uchungechunge luhambisana ne-DC UPS, i-electronic load monito...