I-Weidmuller SCHT 5S 1631930000 Umaka wetheminali
Imininingwane Yomkhiqizo
Amathegi Omkhiqizo
Ishidi le-data
| Inguqulo | I-SCHT, umaka weTheminali, 44.5 x 9.5 mm, i-Pitch in mm (P): 5.00 Weidmueller, beige |
| Inombolo ye-oda | 1631930000 |
| Uhlobo | I-SCHT 5 S |
| I-GTIN (EAN) | 4008190206680 |
| Ubuningi. | Izinto ezingu-20 |
| Ukuphakama | 44.5 mm |
| Ukuphakama (amayintshi) | 1.752 intshi |
| Ububanzi | 9.5 mm |
| Ububanzi (amayintshi) | 0.374 intshi |
| Isisindo sengqikithi | 3.64 g |
| Ibanga lokushisa lokusebenza | -40...100 °C |
| Isimo Sokuthobela Imithetho ye-RoHS | Kuyahambisana ngaphandle kokukhululwa |
| I-FIECH SVHC | Ayikho i-SVHC engaphezu kuka-0.1 wt% |
| Isicelo/umenzi | Weidmueller |
| Umbala | umbala ophuzi |
| I-Halogen | No |
| Izinto | I-Polyamide 66 |
| Inani lamamaki ngenhlanganisela ngayinye | Ingxenye engu-1 = Umaka wesiphelo |
| Inani lamamaki ngeyunithi ngayinye yokupakisha | -
- Uhlobo lokunikezwa:
- Ingxenye yengxenye
|
| Ibanga lokushisa lokusebenza | -40...100 °C |
| Ibanga lokushisa lokusebenza, ubuningi. | 100 °C |
| Ibanga lokushisa lokusebenza, ubuncane. | -40 °C |
| Ukuqondiswa kokuphrinta | okuvundlile nokuqondile |
| Izinhlamvu eziphrintiwe | ngaphandle |
| Uhlobo lokuphrinta | ukungathathi hlangothi |
| Isilinganiso sokuvutha kwe-UL 94 | V-2 |
| Ububanzi | 9.5 mm |
Okwedlule: Ithuluzi Lokugoqa le-Weidmuller PZ 10 SQR 1445080000 Olandelayo: Ithuluzi Lokugoqa le-Weidmuller PZ 50 9006450000
Imikhiqizo ehlobene
-
SIEMENS 6ES7531-7KF00-0AB0 Inombolo Yesihloko Somkhiqizo (Inombolo Ebheke Emakethe) 6ES7531-7KF00-0AB0 Incazelo Yomkhiqizo Imojula yokufaka ye-analog ye-SIMATIC S7-1500 i-AI 8xU/I/RTD/TC ST, ukulungiswa kwamabhithi angu-16, ukunemba okungu-0.3%, iziteshi ezingu-8 ngamaqembu angu-8; iziteshi ezingu-4 zokulinganisa i-RTD, i-voltage yemodi evamile engu-10 V; Ukuxilonga; Ukuphazamiseka kwehadiwe; Ukulethwa kufaka phakathi i-infeed element, i-shield bracket kanye ne-shield terminal: Isixhumi sangaphambili (ama-screw terminals noma i-push-...
-
I-Weidmuller WQV series terminal I-Cross-connector I-Weidmüller inikeza izinhlelo zokuxhumanisa ezihlanganisiwe nezihlanganisiwe zamabhulokhi okuxhumanisa izikulufo. Ukuxhumeka okuhlanganisiwe okulula nokufakwa okusheshayo. Lokhu kusindisa isikhathi esiningi ngesikhathi sokufakwa uma kuqhathaniswa nezixazululo ezihlanganisiwe. Lokhu kuqinisekisa nokuthi zonke izinti zihlala zixhumana ngokuthembekile. Ukufaka nokushintsha ukuxhumeka okuhlanganisiwe I-f...
-
Izimpawu ze-terminal ze-Weidmuller W series Ukuvunyelwa kanye neziqu eziningi zezwe nezwe ngokuhambisana nezindinganiso ezahlukene zohlelo lokusebenza kwenza i-W-series ibe yisisombululo soxhumano olujwayelekile, ikakhulukazi ezimweni ezinzima. Ukuxhumeka kwesikulufu sekuyisikhathi eside kuyisici soxhumano esisunguliwe ukuhlangabezana nezidingo eziqinile maqondana nokuthembeka nokusebenza. Futhi i-W-Series yethu isasese...
-
Isilawuli se-WAGO I/O System 750/753 Izinto ezisetshenziswayo ezihlukaniswe ngezigaba ezahlukene zezinhlelo zokusebenza: Uhlelo lwe-WAGO olukude lwe-I/O lunamamojula e-I/O angaphezu kuka-500, abalawuli abahlelekayo namamojula okuxhumana ukuze banikeze izidingo zokwenza ngokuzenzakalelayo kanye nawo wonke amabhasi okuxhumana adingekayo. Zonke izici. Inzuzo: Isekela amabhasi okuxhumana amaningi kakhulu - ahambisana nazo zonke izinqubo zokuxhumana ezivulekile ezijwayelekile kanye nezindinganiso ze-ETHERNET Uhlu olubanzi lwamamojula e-I/O ...
-
Ubuchwepheshe be-HARTING budala inani elengeziwe kumakhasimende. Ubuchwepheshe be-HARTING busebenza emhlabeni wonke. Ukuba khona kwe-HARTING kumelela izinhlelo ezisebenza kahle eziqhutshwa izixhumi ezihlakaniphile, izixazululo zengqalasizinda ezihlakaniphile kanye nezinhlelo zenethiwekhi eziyinkimbinkimbi. Phakathi neminyaka eminingi yokubambisana okuseduze, okusekelwe ekuthembekeni namakhasimende ayo, i-HARTING Technology Group ibe ngomunye wochwepheshe abaphambili emhlabeni jikelele bezinhlelo zokuxhuma...
-
Ubuchwepheshe be-HARTING budala inani elengeziwe kumakhasimende. Ubuchwepheshe be-HARTING busebenza emhlabeni wonke. Ukuba khona kwe-HARTING kumelela izinhlelo ezisebenza kahle eziqhutshwa izixhumi ezihlakaniphile, izixazululo zengqalasizinda ezihlakaniphile kanye nezinhlelo zenethiwekhi eziyinkimbinkimbi. Phakathi neminyaka eminingi yokubambisana okuseduze, okusekelwe ekuthembekeni namakhasimende ayo, i-HARTING Technology Group ibe ngomunye wochwepheshe abaphambili emhlabeni jikelele bezinhlelo zokuxhuma...