Iswishi ye-Hirschmann GRS103-6TX/4C-1HV-2A
Incazelo emfushane:
I-Switch ye-Industrial Workgroup Switch enamachweba angu-26 Fast Ethernet/Gigabit Ethernet (ilungisiwe: 4 x GE, 6 x FE; ngeMedia Modules 16 x FE), ephethwe, iSoftware HiOS 2A, iStore-and-Forward-Switching, iDesign engenafeni
Imininingwane Yomkhiqizo
Amathegi Omkhiqizo
Usuku Lokuhweba
Umkhiqizo incazelo
| Igama: | GRS103-6TX/4C-1HV-2A |
| Inguqulo Yesofthiwe: | I-HiOS 09.4.01 |
| Uhlobo lwembobo kanye nobuningi: | Amachweba angu-26 esewonke, kufakwe ukulungiswa okungu-4 kwe-FE/GE TX/SFP kanye nokulungiswa okungu-6 kwe-FE TX; nge-Media Modules engu-16 kwe-FE |
Okuningi Izixhumi
| Ukuxhumana kokunikezwa kwamandla/isignali: | I-plug ye-IEC engu-1 x / i-plug-in terminal block engu-1 x, i-2-pin, i-output manual noma i-othomathikhi eshintshekayo (ubuningi be-1 A, i-24 V DC bzw. 24 V AC) |
| Ukuphathwa Kwendawo Nokushintshwa Kwedivayisi: | I-USB-C |
Inethiwekhi usayizi - ubude of ikhebula
| Ipheya elisontiwe (TP): | 0-100 m |
| I-fibre yemodi eyodwa (SM) 9/125 µm: | I-Fast Ethernet: bheka i-SFP LWL module M-FAST SFP-SM/LC kanye ne-M-FAST SFP-SM+/LC; I-Gigabit Ethernet: bheka i-SFP LWL module M-SFP-LX/LC |
| I-fibre yemodi eyodwa (LH) 9/125 µm (i-transceiver yokuthutha isikhathi eside): | I-Fast Ethernet: bheka i-SFP LWL module M-FAST SFP-LH/LC; I-Gigabit Ethernet: bheka i-SFP LWL module M-SFP-LH/LC kanye ne-M-SFP-LH+/LC |
| I-Multimode fiber (MM) 50/125 µm: | I-Fast Ethernet: bheka i-SFP LWL module M-FAST SFP-MM/LC; I-Gigabit Ethernet: bheka i-SFP LWL module M-SFP-SX/LC kanye ne-M-SFP-LX/LC |
| I-Multimode fiber (MM) 62.5/125 µm: | I-Fast Ethernet: bheka i-SFP LWL module M-FAST SFP-MM/LC; I-Gigabit Ethernet: bheka i-SFP LWL module M-SFP-SX/LC kanye ne-M-SFP-LX/LC |
| I-topology yomugqa - / inkanyezi: | noma yikuphi |
Amandla izidingo
| I-Voltage Yokusebenza: | 100 - 240 VAC, 47 - 63 Hz |
| Ukusetshenziswa kwamandla: | ubuningi obulindelekile obungu-12 W (ngaphandle kwamamojula emidiya) |
| Ukukhishwa kwamandla ku-BTU (IT)/h: | ubuningi obulindelekile obungu-41 (ngaphandle kwamamojula emidiya) |
Izimo ze-Ambient
| I-MTBF (i-Telecordia) Inkinga 3 ye-SR-332 @ 25°C: | 313 amahora angu-707 |
| Izinga lokushisa lokusebenza: | -10-+60 °C |
| Izinga lokushisa lokugcina/lokuthutha: | -20-+70 °C |
| Umswakama ohlobene (ongavundisi): | 5-90% |
Ukwakhiwa kwemishini
| Ubukhulu (i-WxHxD): | 448 mm x 44 mm x 310 mm (ngaphandle kwebhulakhethi yokulungisa) |
| Isisindo: | cishe 3.60 kg |
| Ukufaka: | Ikhabhinethi yokulawula engu-19" |
| Isigaba sokuvikela: | I-IP20 |
Ukuqina kwemishini
| Ukudlidliza kwe-IEC 60068-2-6: | 3.5 mm, 5 Hz – 8.4 Hz, imijikelezo eyi-10, i-octave eyi-1/min.; 1 g, 8.4 Hz-200 Hz, imijikelezo eyi-10, i-octave eyi-1/min. |
| I-IEC 60068-2-27 ukushaqeka: | 15 g, ubude be-11 ms, ama-shock angu-18 |
I-EMC ukuphazamiseka ukuzivikela komzimba
| I-EN 61000-4-2 ukukhishwa kwe-electrostatic (ESD): | Ukukhishwa kokuthintana okungu-6 kV, ukukhishwa komoya okungu-8 kV |
| I-EN 61000-4-3 insimu kagesi kagesi: | 20 V/m (80-2700 MHz), 10V/m (2.7-6 GHz); 1 kHz, 80% AM |
| I-EN 61000-4-4 esheshayo okuguqukayo (ukuqhuma): | Ulayini wamandla we-2 kV, ulayini wedatha we-2 kV |
| I-EN 61000-4-5 i-voltage yokwanda: | umugqa wamandla: 2 kV (umugqa/umhlaba), 1 kV (umugqa/umugqa); umugqa wedatha: 1 kV |
| I-EN 61000-4-6 Ukungavikeleki Okuqhutshwayo: | 3 V (10 kHz-150 kHz), 10 V (150 kHz-80 MHz) |
I-EMC kukhishwe ukuzivikela komzimba
| I-EN 55032: | Isigaba A se-EN 55032 |
| I-FCC CFR47 Ingxenye 15: | I-FCC 47CFR Ingxenye 15, Isigaba A |
Ukuvunyelwa
| Izinga Eliyisisekelo: | CE, FCC, EN61131 |
Izinhlobo
| Into # | Uhlobo |
| 942298002 | GRS103-6TX/4C-1HV-2A |
Amamodeli Atholakalayo Ochungechunge lwe-Hirschmann GRS103
GRS103-6TX/4C-1HV-2S
GRS103-6TX/4C-1HV-2A
GRS103-6TX/4C-2HV-2S
GRS103-6TX/4C-2HV-2A
GRS103-22TX/4C-1HV-2S
GRS103-22TX/4C-1HV-2A
GRS103-22TX/4C-2HV-2S
GRS103-22TX/4C-2HV-2A
Imikhiqizo ehlobene
-
I-Hirschmann MSP30-08040SCZ9MRHHE3A I-MSP30/40 Switch
Incazelo Umkhiqizo: MSP30-08040SCZ9MRHHE3AXX.X.XX Isilungisi: MSP - MICE Switch Power configurator Imininingwane Yobuchwepheshe Incazelo Yomkhiqizo Incazelo I-Modular Gigabit Ethernet Industrial Switch ye-DIN Rail, umklamo ongenawo ama-fan, i-Software I-HiOS Layer 3 Inguqulo Yesofthiwe Ethuthukisiwe I-HiOS 09.0.08 Uhlobo lwe-port kanye nobuningi Ama-port e-Ethernet asheshayo esewonke: 8; Ama-port e-Gigabit Ethernet: 4 Ama-interfaces engeziwe Amandla...
-
Ukushintsha kwe-Hirschmann GRS1030-16T9SMMZ9HHSE2S
Isingeniso Umkhiqizo: GRS1030-16T9SMZ9HHSE2SXX.X.XX Isilungisi: GREYHOUND 1020/30 Isilungisi Incazelo Yomkhiqizo Incazelo I-Fast managed Industrial, Gigabit Ethernet Switch, 19" rack mount, fanless Design ngokusho kwe-IEEE 802.3, Store-and-Forward-Switching Software Version HiOS 07.1.08 Uhlobo lwechweba kanye nobuningi Amachweba esewonke afinyelela ku-28 x 4 Fast Ethernet, Gigabit Ethernet Combo ports; Iyunithi eyisisekelo: 4 FE, GE a...
-
Hirschmann SPIDER-SL-40-08T1999999SY9HHHH Unman...
Incazelo yomkhiqizo Umkhiqizo: SSR40-8TX Isilungisi: SSR40-8TX Incazelo yomkhiqizo Uhlobo SSR40-8TX (Ikhodi yomkhiqizo: SPIDER-SL-40-08T19999999SY9HHHH ) Incazelo Ayilawulwa, I-Industrial ETHERNET Rail Switch, umklamo ongenamoya, imodi yokushintsha isitoreji kanye neyokudlulisela phambili, I-Full Gigabit Ethernet , Inombolo Yengxenye ye-Full Gigabit Ethernet 942335004 Uhlobo lwechweba kanye nobuningi 8 x 10/100/1000BASE-T, ikhebula le-TP, amasokhethi e-RJ45, ukuwela okuzenzakalelayo, ukuxoxisana okuzenzakalelayo,...
-
I-Hirschmann GRS1042-6T6ZSHH00V9HHSE3AUR GREYHOUN...
Incazelo Incazelo Yomkhiqizo Incazelo I-Modular managed Industrial Switch, idizayini engenamoya, i-rack mount engu-19", ngokusho kwe-IEEE 802.3, i-HiOS Release 8.7 Inombolo Yengxenye 942135001 Uhlobo lwe-port kanye nobuningi Ama-port afinyelela ku-28 Iyunithi eyisisekelo Ama-port agxilile angu-12: 4 x GE/2.5GE SFP slot kanye ne-2 x FE/GE SFP kanye ne-6 x FE/GE TX enwebekayo enezikhala ezimbili ze-media module; Ama-port angu-8 FE/GE nge-module ngayinye Okuningi Izixhumi Ukunikezwa kwamandla/ukuxhumana kwesignali Amandla...
-
I-Hirschmann MM3-4FXM2 Media Module Yokushintsha Amagundane...
Incazelo Incazelo yomkhiqizo Uhlobo: MM3-4FXM2 Inombolo Yengxenye: 943764101 Ukutholakala: Usuku Lokugcina Loku-oda: Disemba 31, 2023 Uhlobo lwembobo kanye nobuningi: 4 x 100Ikhebula le-Base-FX, MM, amasokhethi e-SC Usayizi wenethiwekhi - ubude bekhebula I-Multimode fiber (MM) 50/125 µm: 0 - 5000 m, 8 dB isabelomali sesixhumanisi ku-1300 nm, A = 1 dB/km, 3 dB reserve, B = 800 MHz x km I-Multimode fiber (MM) 62.5/125 µm: 0 - 4000 m, 11 dB isabelomali sesixhumanisi ku-1300 nm, A = 1 dB/km, 3...
-
I-Hirschmann RSP20-11003Z6TT-SK9V9HSE2S Industria...
Incazelo yomkhiqizo I-Hirschmann RSP20-11003Z6TT-SK9V9HSE2S inamachweba ayi-11 esewonke: 8 x 10/100BASE TX / RJ45; 3 x SFP slot FE (100 Mbit/s) switch. Uchungechunge lwe-RSP lunezishintshi zesitimela ze-DIN zezimboni eziqinile neziphethwe kahle ezinezinketho zesivinini esisheshayo nesisheshayo se-Gigabit. Lezi zishintshi zisekela amaphrothokholi aphelele okuphindaphinda njenge-PRP (Parallel Redundancy Protocol), i-HSR (High-availability Seamless Redundancy), i-DLR (...


