Iswishi ye-Hirschmann GRS105-24TX/6SFP-2HV-3AUR
Incazelo emfushane:
Umklamo oguquguqukayo wamaswishi e-GREYHOUND 105/106 wenza lokhu kube idivayisi yokuxhumana evikela ikusasa engaguquka kanye nomkhawulokudonsa wenethiwekhi yakho nezidingo zamandla. Ngokugxila ekutholakaleni kwenethiwekhi okuphezulu ngaphansi kwezimo zezimboni, lawa maswishi akuvumela ukuthi ukhethe inani lembobo yedivayisi kanye nohlobo - ngisho nokukunikeza ikhono lokusebenzisa uchungechunge lwe-GREYHOUND 105/106 njengeswishi yomgogodla.
Imininingwane Yomkhiqizo
Amathegi Omkhiqizo
Usuku Lokuhweba
Umkhiqizo incazelo
| Uhlobo | GRS105-24TX/6SFP-2HV-3AUR (Ikhodi yomkhiqizo: GRS105-6F8T16TSGGY9HHSE3AURXX.X.XX) |
| Incazelo | Uchungechunge lwe-GREYHOUND 105/106, i-Managed Industrial Switch, idizayini engenafeni, i-rack mount engu-19", ngokusho kwe-IEEE 802.3, i-6x1/2.5GE +8xGE +16xGE Design |
| Inguqulo Yesofthiwe | I-HiOS 9.4.01 |
| Inombolo Yengxenye | 942287013 |
| Uhlobo lwembobo kanye nobuningi | Amachweba angu-30 esewonke, i-slot ye-GE/2.5GE SFP engu-6x + amachweba angu-8x e-FE/GE TX + amachweba angu-16x e-FE/GE TX |
Okuningi Izixhumi
| Ukuxhumana kokunikezwa kwamandla/isignali | Okokufaka kokunikezwa kwamandla 1: Ipulaki ye-IEC, Ukuxhumana kwesignali: ibhlokhi yesiphelo sepulaki enamaphini amabili, Okokufaka kokunikezwa kwamandla 2: Ipulaki ye-IEC |
| Isikhala sekhadi le-SD | Isikhala sekhadi le-SD esingu-1 x sokuxhuma i-adaptha yokucushwa okuzenzakalelayo i-ACA31 |
| I-USB-C | 1 x USB-C (iklayenti) yokuphathwa kwendawo |
Inethiwekhi usayizi - ubude of ikhebula
| Ipheya elisontiwe (TP) | 0-100 m |
| I-fibre yemodi eyodwa (SM) 9/125 µm | bheka amamojula e-SFP |
| I-fibre yemodi eyodwa (LH) 9/125 µm (i-transceiver yokuthutha isikhathi eside) | bheka amamojula e-SFP |
| I-fibre ye-Multimode (MM) 50/125 µm | bheka amamojula e-SFP |
| I-fibre yemodi eminingi (MM) 62.5/125 µm | bheka amamojula e-SFP |
Inethiwekhi usayizi - ukucasuka
| I-topology yomugqa - / inkanyezi | noma yikuphi |
Amandla izidingo
| I-Voltage Yokusebenza | Okokufaka kokunikezwa kwamandla 1: 110 - 240 VAC, 50 Hz - 60 Hz, Okokufaka kokunikezwa kwamandla 2: 110 - 240 VAC, 50 Hz - 60 Hz |
| Ukusetshenziswa kwamandla | Iyunithi eyisisekelo enokunikezwa kwamandla okukodwa okuphezulu. 35W |
| Ukukhishwa kwamandla ku-BTU (IT)/h | ubuningi obungu-120 |
Isofthiwe
| Ukushintsha | Ukufunda kwe-VLAN okuzimele, Ukuguga Okusheshayo, Ukufakwa Kwekheli Eliqinile le-Unicast/Ama-Multicast, Ukubekwa Kwe-QoS / Ukubekwa Kwe-Port Prioritit (802.1D/p), Ukubekwa Kwe-TOS/DSCP Prioritit, Imodi Yokwethembana Yesixhumi, Ukuphathwa Kwemigqa Ye-CoS, Ukuma Komugqa / Ububanzi Bomugqa Ophezulu, Ukulawulwa Kokugeleza (802.3X), Ukuma Komugqa We-Egress, Ukuvikelwa Kwesiphepho Sokungena, Amafreyimu Amakhulu, i-VLAN (802.1Q), Imodi Engaziwa ye-VLAN, Iphrothokholi Yokubhalisa ye-GARP VLAN (GVRP), I-Voice VLAN, Iphrothokholi Yokubhalisa ye-GARP Multicast (GMRP), I-IGMP Snooping/Querier nge-VLAN (v1/v2/v3), Ukuhlunga Okungaziwa Kwe-Multicast, Iphrothokholi Yokubhalisa ye-Multiple VLAN (MVRP), Iphrothokholi Yokubhalisa ye-Multiple MAC (MMRP), Iphrothokholi Yokubhalisa Eningi (MRP), Ukuhlukaniswa Nokuhlukaniswa Kwe-IP Ingress DiffServ, Ukuhlukaniswa Nokuhlukaniswa Kwe-IP Egress DiffServ, Iphrothokholi Esekelwe ku-Protokholi, i-VLAN Esekelwe ku-MAC, i-VLAN Esekelwe ku-IP subnet |
| Ukweqiwa Kwemali Eningi | I-HIPER-Ring (Ring Switch), Ukuhlanganiswa Kwezixhumanisi ne-LACP, I-Link Backup, I-Media Redundancy Protocol (MRP) (IEC62439-2), i-RSTP 802.1D-2004 (IEC62439-1), Ama-RSTP Guards, i-VRRP, Ukulandelela i-VRRP, i-HiVRRP (izithuthukisi ze-VRRP) |
Izimo ze-Ambient
| Izinga lokushisa lokusebenza | -10 - +60 |
| Inothi | 837 450 |
| Izinga lokushisa lokugcina/lokuthutha | -20 - +70 °C |
| Umswakama ohlobene (awunciphisi) | 5-90% |
Ukwakhiwa kwemishini
| Ubukhulu (i-WxHxD) | 444 x 44 x 355 mm |
| Isisindo | Kulinganiselwa ama-5 kg |
| Ukufaka | I-rack mount |
| Isigaba sokuvikela | I-IP30 |
Ukuqina kwemishini
| Ukudlidliza kwe-IEC 60068-2-6 | 3.5 mm, 5 Hz – 8.4 Hz, imijikelezo eyi-10, i-octave eyi-1/min.; 1 g, 8.4 Hz-200 Hz, imijikelezo eyi-10, i-octave eyi-1/min. |
| I-IEC 60068-2-27 ukushaqeka | 15 g, ubude be-11 ms, ama-shock angu-18 |
I-EMC ukuphazamiseka ukuzivikela komzimba
| I-EN 61000-4-2ukukhishwa kwe-electrostatic (ESD) | Ukukhishwa kokuthintana okungu-6 kV, ukukhishwa komoya okungu-8 kV |
| Insimu ye-electromagnetic ye-EN 61000-4-3 | 20 V/m (800-1000 MHz), 10V/m (80-800 MHz; 1000-6000 MHz); 1 kHz, 80% AM |
| I-EN 61000-4-4 ama-fasttransients (ukuqhuma) | Ulayini wamandla we-2 kV, ulayini wedatha we-4 kV STP, ulayini wedatha we-2 kV UTP |
| I-EN 61000-4-5 i-voltage yokwanda | umugqa wamandla: 2 kV (umugqa/umhlaba) kanye no-1 kV (umugqa/umugqa); umugqa wedatha: 2 kV |
| EN 61000-4-6 Ukungavikeleki Okuqhutshwayo | 10 V (150 kHz - 80 MHz) |
I-EMC kukhishwe ukuzivikela komzimba
| I-EN 55032 | Isigaba A se-EN 55032 |
Ukuvunyelwa
| Izinga Eliyisisekelo | CE, FCC, EN61131 |
| Ukuphepha kwemishini yobuchwepheshe bolwazi | EN62368, cUL62368 |
Amamodeli atholakalayo eHirschmann GRS 105 106 Series GREYHOUND Switch
GRS105-16TX/14SFP-2HV-3AUR
GRS105-24TX/6SFP-1HV-2A
GRS105-24TX/6SFP-2HV-2A
GRS105-24TX/6SFP-2HV-3AUR
GRS106-16TX/14SFP-1HV-2A
GRS106-16TX/14SFP-2HV-2A
GRS106-16TX/14SFP-2HV-3AUR
GRS106-24TX/6SFP-1HV-2A
GRS106-24TX/6SFP-2HV-2A
GRS106-24TX/6SFP-2HV-3AUR
Imikhiqizo ehlobene
-
I-Hirschmann OZD Profi 12M G12 PRO Interface Conv...
Incazelo Incazelo yomkhiqizo Uhlobo: OZD Profi 12M G12 PRO Igama: OZD Profi 12M G12 PRO Incazelo: Isiguquli se-interface sikagesi/sokukhanya samanethiwekhi ebhasi lasensimini le-PROFIBUS; umsebenzi wokuphindaphinda; we-plastic FO; inguqulo yokuthutha okufushane Inombolo Yengxenye: 943905321 Uhlobo lwe-port kanye nobuningi: 2 x optical: amasokhethi angu-4 e-BFOC 2.5 (STR); 1 x kagesi: I-Sub-D 9-pin, yesifazane, isabelo sephini ngokusho kwe-EN 50170 ingxenye 1 Uhlobo lwesignali: PROFIBUS (DP-V0, DP-...
-
I-Hirschmann BRS40-00209999-STCZ99HHSES Switch
Usuku Lokuhweba Incazelo Yomkhiqizo Incazelo I-Managed Industrial Switch ye-DIN Rail, umklamo ongena-fan Zonke izinhlobo ze-Gigabit Inguqulo Yesofthiwe I-HiOS 09.6.00 Uhlobo lwe-Port kanye nobuningi 20 Ama-Port esewonke: 20x 10/100/1000BASE TX / RJ45 Okunye Ukuxhumana Kokunikezwa kwamandla/isignali 1 x i-plug-in terminal block, i-6-pin Input Yedijithali 1 x i-plug-in terminal block, i-2-pin Local Management kanye Nokushintshwa Kwedivayisi I-USB-C ...
-
I-Hirschmann RS20-1600S2S2SDAE Compact Ephethwe...
-
I-Hirschmann SPIDER-PL-20-04T1M29999TY9HHHH Unman...
Isingeniso Dlulisa idatha eningi ngokwethembeka kunoma yiliphi ibanga nomndeni we-SPIDER III wezishintshi ze-Ethernet zezimboni. Lezi zishintshi ezingalawulwa zinamandla okuxhuma nokudlala ukuvumela ukufakwa okusheshayo nokuqala - ngaphandle kwamathuluzi - ukukhulisa isikhathi sokusebenza. Incazelo yomkhiqizo Uhlobo lwe-SPL20-4TX/1FX-EEC (P...
-
I-Hirschmann SPIDER-PL-20-24T1Z6Z699TY9HHV Switch
Incazelo Yomkhiqizo Umkhiqizo: I-SPIDER-PL-20-24T1Z6Z699TY9HHHV Isilungisi: Isilungisi se-SPIDER-SL /-PL Imininingwane Yobuchwepheshe Incazelo Yomkhiqizo Incazelo Engalawulwa, I-Industrial ETHERNET Rail Switch, umklamo ongenamoya, imodi yokushintsha yokugcina kanye neyokudlulisela phambili, isikhombimsebenzisi se-USB sokulungiselela, I-Fast Ethernet, Uhlobo lwe-Fast Ethernet Port kanye nobuningi obungu-24 x 10/100BASE-TX, ikhebula le-TP, amasokhethi e-RJ45, ukuwela okuzenzakalelayo, ukuxoxisana okuzenzakalelayo...
-
I-Hirschmann BRS30-0804OOOO-STCZ99HHSES Compact M...
Incazelo Incazelo I-Managed Industrial Switch ye-DIN Rail, umklamo ongena-fanless I-Fast Ethernet, uhlobo lwe-Gigabit uplink Uhlobo lwe-port kanye nobuningi Ama-port angu-12 esewonke: 8x 10/100BASE TX / RJ45; 4x 100/1000Mbit/s fiber; 1. I-Uplink: 2 x SFP Slot (100/1000 Mbit/s) ; 2. I-Uplink: 2 x SFP Slot (100/1000 Mbit/s) Ama-Interface Angeziwe Ukuxhumana kokunikezwa kwamandla/isignali 1 x i-plug-in terminal block, i-6-pin Digital Input 1 x i-plug-in terminal block, 2-pi...


