Iswishi ye-Hirschmann GRS103-6TX/4C-1HV-2S
Incazelo emfushane:
I-Switch ye-Industrial Workgroup Switch enamachweba angu-26 Fast Ethernet/Gigabit Ethernet (ilungisiwe: 4 x GE, 6 x FE; ngeMedia Modules 16 x FE), ephethwe, iSoftware HiOS 2A, iStore-and-Forward-Switching, iDesign engenafeni
Imininingwane Yomkhiqizo
Amathegi Omkhiqizo
Usuku Lokuhweba
Umkhiqizo incazelo
| Igama: | GRS103-6TX/4C-1HV-2S |
| Inguqulo Yesofthiwe: | I-HiOS 09.4.01 |
| Uhlobo lwembobo kanye nobuningi: | Amachweba angu-26 esewonke, kufakwe ukulungiswa okungu-4 kwe-FE/GE TX/SFP kanye nokulungiswa okungu-6 kwe-FE TX; nge-Media Modules engu-16 kwe-FE |
Okuningi Izixhumi
| Ukuxhumana kokunikezwa kwamandla/isignali: | I-plug ye-IEC engu-1 x / i-plug-in terminal block engu-1 x, i-2-pin, i-output manual noma i-othomathikhi eshintshekayo (ubuningi be-1 A, i-24 V DC bzw. 24 V AC) |
| Ukuphathwa Kwendawo Nokushintshwa Kwedivayisi: | I-USB-C |
Inethiwekhi usayizi - ubude of ikhebula
| Ipheya elisontiwe (TP): | 0-100 m |
| I-fibre yemodi eyodwa (SM) 9/125 µm: | I-Fast Ethernet: bheka i-SFP LWL module M-FAST SFP-SM/LC kanye ne-M-FAST SFP-SM+/LC; I-Gigabit Ethernet: bheka i-SFP LWL module M-SFP-LX/LC |
| I-fibre yemodi eyodwa (LH) 9/125 µm (i-transceiver yokuthutha isikhathi eside): | I-Fast Ethernet: bheka i-SFP LWL module M-FAST SFP-LH/LC; I-Gigabit Ethernet: bheka i-SFP LWL module M-SFP-LH/LC kanye ne-M-SFP-LH+/LC |
| I-Multimode fiber (MM) 50/125 µm: | I-Fast Ethernet: bheka i-SFP LWL module M-FAST SFP-MM/LC; I-Gigabit Ethernet: bheka i-SFP LWL module M-SFP-SX/LC kanye ne-M-SFP-LX/LC |
| I-Multimode fiber (MM) 62.5/125 µm: | I-Fast Ethernet: bheka i-SFP LWL module M-FAST SFP-MM/LC; I-Gigabit Ethernet: bheka i-SFP LWL module M-SFP-SX/LC kanye ne-M-SFP-LX/LC |
Inethiwekhi usayizi - ukucasuka
| I-topology yomugqa - / inkanyezi: | noma yikuphi |
Amandla izidingo
| I-Voltage Yokusebenza: | 100 - 240 VAC, 47 - 63 Hz |
| Ukusetshenziswa kwamandla: | ubuningi obulindelekile obungu-12 W (ngaphandle kwamamojula emidiya) |
| Ukukhishwa kwamandla ku-BTU (IT)/h: | ubuningi obulindelekile obungu-41 (ngaphandle kwamamojula emidiya) |
Isofthiwe
| Ukucushwa: | Ukuhlehlisa Ukucushwa Okuzenzakalelayo (ukugoqa emuva), Ifayela Lokucushwa Elisekelwe Kumbhalo (XML), Ukucushwa kwesipele kuseva ekude lapho ulondoloza, Sula ukucushwa kodwa ugcine izilungiselelo ze-IP, Iklayenti le-BOOTP/DHCP Ngokucushwa Okuzenzakalelayo, Iseva ye-DHCP: nge-Port, Iseva ye-DHCP: Amachibi nge-VLAN, , I-HiDiscovery, I-DHCP Relay ene-Option 82, Usekelo Lokuphathwa kwe-USB-C, I-Command Line Interface (CLI), I-CLI Scripting, Ukuphathwa kweskripthi se-CLI phezu kwe-ENVM ekuqaleni, Usekelo lwe-MIB olugcwele, Usizo oluzwela umongo, Ukuphathwa okusekelwe ku-HTML5 |
| Ukuphepha: | Ukuphepha Kwechweba Okusekelwe ku-MAC, Ukulawulwa Kokufinyelela Okusekelwe Echwebeni nge-802.1X, i-VLAN Yesivakashi/engaqinisekisiwe, Iseva Yokuqinisekisa Ehlanganisiwe (IAS), Isabelo se-RADIUS VLAN, Ukuvimbela Ukwenqatshwa Kwesevisi, i-LDAP, i-ACL esekelwe ku-VLAN, i-ACL esekelwe ku-VLAN, i-ACL eyisisekelo, Ukufinyelela Ekuphathweni okuvinjelwe yi-VLAN, Isibonakaliso Sokuphepha Kwedivayisi, Umzila Wokuhlola, Ukungena Kwe-CLI, Ukuphathwa Kwesitifiketi se-HTTPS, Ukufinyelela Ekuphathweni Okuvinjelwe, Isibhengezo Sokusetshenziswa Okufanele, Inqubomgomo Yephasiwedi Elungisekayo, Inani Elilungisekayo Lemizamo Yokungena, Ukungena Kwe-SNMP, Amazinga Amalungelo Amaningi, Ukuphathwa Komsebenzisi Wendawo, Ukuqinisekiswa Okukude Nge-RADIUS, Ukukhiya I-Akhawunti Yomsebenzisi, Ukushintsha Iphasiwedi Ekungeneni Kokuqala |
| Ukuvumelanisa isikhathi: | Iwashi Lesikhathi Sangempela Elihlanganisiwe, Iklayenti le-SNTP, Iseva ye-SNTP |
| Amaphrofayili Ezimboni: | Iphrothokholi ye-IEC61850 (Iseva ye-MMS, Imodeli Yokushintsha), i-ModbusTCP |
| Okuhlukahlukene: | Ukuwela Ikhebula Ngesandla, Ukwehla Kwamandla Echwebeni |
Izimo ze-Ambient
| I-MTBF (i-Telecordia) Inkinga 3 ye-SR-332 @ 25°C: | 313 amahora angu-707 |
| Izinga lokushisa lokusebenza: | -10-+60 °C |
| Izinga lokushisa lokugcina/lokuthutha: | -20-+70 °C |
| Umswakama ohlobene (ongavundisi): | 5-90% |
Ukwakhiwa kwemishini
| Ubukhulu (i-WxHxD): | 448 mm x 44 mm x 310 mm (ngaphandle kwebhulakhethi yokulungisa) |
| Isisindo: | cishe 3.60 kg |
| Ukufaka: | Ikhabhinethi yokulawula engu-19" |
| Isigaba sokuvikela: | I-IP20 |
Ukuqina kwemishini
| Ukudlidliza kwe-IEC 60068-2-6: | 3.5 mm, 5 Hz – 8.4 Hz, imijikelezo eyi-10, i-octave eyi-1/min.; 1 g, 8.4 Hz-200 Hz, imijikelezo eyi-10, i-octave eyi-1/min. |
| I-IEC 60068-2-27 ukushaqeka: | 15 g, ubude be-11 ms, ama-shock angu-18 |
I-EMC ukuphazamiseka ukuzivikela komzimba
| I-EN 61000-4-2 ukukhishwa kwe-electrostatic (ESD): | Ukukhishwa kokuthintana okungu-6 kV, ukukhishwa komoya okungu-8 kV |
| I-EN 61000-4-3 insimu kagesi kagesi: | 20 V/m (80-2700 MHz), 10V/m (2.7-6 GHz); 1 kHz, 80% AM |
| I-EN 61000-4-4 esheshayo okuguqukayo (ukuqhuma): | Ulayini wamandla we-2 kV, ulayini wedatha we-2 kV |
| I-EN 61000-4-5 i-voltage yokwanda: | umugqa wamandla: 2 kV (umugqa/umhlaba), 1 kV (umugqa/umugqa); umugqa wedatha: 1 kV |
| I-EN 61000-4-6 Ukungavikeleki Okuqhutshwayo: | 3 V (10 kHz-150 kHz), 10 V (150 kHz-80 MHz) |
I-EMC kukhishwe ukuzivikela komzimba
| I-EN 55032: | Isigaba A se-EN 55032 |
| I-FCC CFR47 Ingxenye 15: | I-FCC 47CFR Ingxenye 15, Isigaba A |
Ukuvunyelwa
| Izinga Eliyisisekelo: | CE, FCC, EN61131 |
Izinhlobo
| Into # | Uhlobo |
| 942298001 | GRS103-6TX/4C-1HV-2S |
Amamodeli Atholakalayo Ochungechunge lwe-Hirschmann GRS103
GRS103-6TX/4C-1HV-2S
GRS103-6TX/4C-1HV-2A
GRS103-6TX/4C-2HV-2S
GRS103-6TX/4C-2HV-2A
GRS103-22TX/4C-1HV-2S
GRS103-22TX/4C-1HV-2A
GRS103-22TX/4C-2HV-2S
GRS103-22TX/4C-2HV-2A
Imikhiqizo ehlobene
-
I-Hirschmann BAT-ANT-N-6ABG-IP65 WLAN Surface Mou...
Incazelo yomkhiqizo Umkhiqizo: I-BAT-ANT-N-6ABG-IP65 WLAN efakwe endaweni, 2&5GHz, 8dBi Incazelo yomkhiqizo Igama: I-BAT-ANT-N-6ABG-IP65 Inombolo Yengxenye: 943981004 Ubuchwepheshe Obungenantambo: Ubuchwepheshe bomsakazo be-WLAN Isixhumi se-Antenna: Ipulaki engu-1x N (yesilisa) Ukuphakama, i-Azimuth: Ibhendi yemvamisa ye-Omni: 2400-2484 MHz, 4900-5935 MHz Ukuzuza: 8dBi Okwenziwayo...
-
I-Hirschmann MACH102-24TP-FR Manag Manag Manag...
Isingeniso Isishintshi se-Fast Ethernet/Gigabit Ethernet Industrial Workgroup (2 x GE, 24 x FE), esiphethwe, Isigaba Sesofthiwe 2 Sobungcweti, Ukushintsha Kwesitolo Nokudlulisa, Umklamo Ongenafeni, Ukunikezwa kwamandla okungafuneki Incazelo Yomkhiqizo Incazelo: Isishintshi se-Fast Ethernet/Gigabit Ethernet Industrial Workgroup (2 x GE, 24 x F...
-
I-Hirschmann RS20-2400T1T1SDAE Shintsha
Usuku Lokuhweba Incazelo Yomkhiqizo Incazelo Amachweba ama-4 I-Fast-Ethernet-Switch, ephethwe, isofthiwe Isendlalelo sesi-2 Esithuthukisiwe, sokushintsha isitoreji sesitimela se-DIN kanye nokushintsha phambili, umklamo ongenamoya Uhlobo lwechweba kanye nobuningi Amachweba angama-24 esewonke; 1. i-uplink: 10/100BASE-TX, RJ45; 2. i-uplink: 10/100BASE-TX, RJ45; 22 x ejwayelekile 10/100 BASE TX, RJ45 Ezinye Izixhumi Ukuxhumana kokunikezwa kwamandla/isignali 1 x i-plug-in terminal block, i-interface ye-V.24 enamaphini ayi-6 1 x isokhethi ye-RJ11...
-
Hirschmann RSPE35-24044O7T99-SK9Z999HHPE2A Powe...
Incazelo Incazelo Yomkhiqizo Incazelo I-Managed Fast/Gigabit Industrial Ethernet Switch, idizayini engenafeni Ithuthukisiwe (i-PRP, i-Fast MRP, i-HSR, i-DLR, i-NAT, i-TSN), ene-HiOS Release 08.7 Uhlobo lwe-Port kanye nobuningi bama-Ports afinyelela ku-28 Iyunithi yesisekelo: ama-port angu-4 x Fast/Gigbabit Ethernet Combo kanye nama-port angu-8 x Fast Ethernet TX anganwetshwa ngezikhala ezimbili zamamojula emidiya anama-port angu-8 Fast Ethernet ngalinye Okuningi Izixhumi Ukunikezwa kwamandla/isignali kuthinta...
-
I-Hirschmann M-FAST SFP MM/LC EEC SFP Transceiver
Usuku Lokuhweba Incazelo Yomkhiqizo Uhlobo: M-FAST SFP-MM/LC EEC, SFP Transceiver Incazelo: SFP Fiberoptic Fast-Ethernet Transceiver MM, ibanga lokushisa elandisiwe Inombolo Yengxenye: 943945001 Uhlobo lwechweba kanye nobuningi: 1 x 100 Mbit/s enesixhumanisi se-LC Izidingo zamandla I-Voltage Yokusebenza: ukunikezwa kwamandla ngeswishi Ukusetshenziswa kwamandla: 1 W Ukuxilongwa Kwesofthiwe: Opti...
-
I-Hirschmann GRS105-16TX/14SFP-1HV-2A Switch
Usuku Lokuhweba Imininingwane Yobuchwepheshe Incazelo Yomkhiqizo Uhlobo GRS105-16TX/14SFP-1HV-2A (Ikhodi Yomkhiqizo: GRS105-6F8F16TSG9Y9HHSE2A99XX.X.XX) Incazelo GREYHOUND 105/106 Series, Managed Industrial Switch, idizayini engenafeni, 19" rack mount, ngokusho kwe-IEEE 802.3, 6x1/2.5GE +8xGE +16xGE Design Software Version HiOS 9.4.01 Inombolo Yengxenye 942 287 004 Uhlobo lwechweba kanye nobuningi 30 Amachweba esewonke, 6x GE/2.5GE SFP slot + 8x GE S...


